PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1231}

W imię ojca

In the Name of the Father
8,0 51 880
ocen
8,0 10 1 51880
7,9 21
ocen krytyków
W imię ojca
powrót do forum filmu W imię ojca

O mało a bym usnął przy tym "filmie".Ludzie ,jak uwidzą że dany film ma Niedzwiedzie i inne nagrody,to tracą obiektywizm i nagrodami sugerują się w ocenie filmu.

ocenił(a) film na 9
maciekb80

Ja jakoś przed obejrzeniem nie wiedziałem Niedżwiedziach i innych narodach a film mnie porwał; rozwój postaci, komentarz społeczny dla mnie świetny dramat.

ocenił(a) film na 8
miszatujest

zobacz sobie "Matnię" polańskiego.Jak Ci się spodoba to szacun dla Ciebie

ocenił(a) film na 9
maciekb80

zobaczę z pewnością

użytkownik usunięty
maciekb80

W dupie był Niedźwiedź, powinien dostać Oscara zamiast Listy Schindlera.

ocenił(a) film na 8

Masz za małą wiedzę troglodyto w dziedzinie tematyki zawartej w "Liście Schindlera" więc twoje rozumowanie jest takie prymitywne.

użytkownik usunięty
maciekb80

Mam bardzo dużą wiedzę w dziedzinie tematyki zawartej w "Liście Schindlera".

ocenił(a) film na 8

A Ja mam mega wiedzę w dziedznie fizyki jądrowej

użytkownik usunięty
maciekb80

Super. Ja mam wiedzę w dziedzinie filmowej i "Lista Schindlera" w żadnym wypadku nie jest arcydziełem.

ocenił(a) film na 8

spoko

ocenił(a) film na 10

Zgadzam się, i ze stwierdzeniem o Oskarze również.

ocenił(a) film na 8
maciekb80

Jak Ciebie ten film usypia to odpal sobie Niezniszczalnych i Johna Rambo albo oglądaj filmy wcześniej niż o 2 w nocy.

ocenił(a) film na 8
amfre

"Miłość " 2012 sobie włączyłęm i jakoś mnie nie uspał.Dasz wiarę

amfre

od Rambo to sie odstosunkuj z łaski swojej, bo to bardzo dobry film

ocenił(a) film na 9
maciekb80

Co ma do tego swietnego filmu twoj problem ze spaniem i kogo to do licha obchodzi, zeby o tym pisac na forum ? Zglos sie do lekarza albo co ?

ocenił(a) film na 8
ravrav4

ale dialog na poziomie .... masakra

użytkownik usunięty
maciekb80

Oglądając film "W imię Ojca" nie sugerowałam się nagrodami takimi jak Złote Niedźwiedzie, nagrodą David di Donatello czy Bostońskie Stowarzyszenie Krytyków Filmowych czy jakąkolwiek oceną. Kierowałam się tym, że film był oparty na autentycznych wydarzeniach, a ja takie filmy uwielbiam oglądać. Obejrzałam film trzy razy i za każdym razem coraz bardziej mi się podoba. Nie wszystkim film musi się podobać.

ocenił(a) film na 10

Ja oglądałam ten film po raz pierwszy w życiu jakoś z półtora miesiąca temu. Wstrząsnął mną jak chyba żaden inny...pokazałam go później mężowi i przy czym obejrzałam po raz drugi...te same odczucia, złość i niedowierzanie, że taka sytuacja w ogóle mogła się wydarzyć. Nagrody sprawdziłam dopiero później, ale dla mnie mają one drugorzędne znaczenie.

użytkownik usunięty
Gatiniusha

Wystarczyło, że byli z Belfastu, co w oczach śledczych staje się okolicznością obciążającą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones