PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9701}

W mgnieniu oka

Split Second
6,7 5 482
oceny
6,7 10 1 5482
7,0 3
oceny krytyków
W mgnieniu oka
powrót do forum filmu W mgnieniu oka

Klasyka

ocenił(a) film na 7

Prawdziwe męskie kino w dobrym stylu, z niesamowitym Hauerem. Klimat tego filmu wręcz ocieka
zajebistością, te mroczne zakamarki i zalane miasto plus desing wozów i broni. Atmosferę
podkręca muzyka (w tle zawsze słychać bicie serca) i umiejętne rozwijanie akcji. W roli
drugoplanowej Kim Cattrall, ale w tym filmie wygląda wyjątkowo nieatrakcyjnie...jakaś wychudzona i
paskudna fryzura. Ale plus za cycki. W filmie "Wielka draka w Chińskiej Dzielnicy" prezentowała się
o wiele lepiej. " W Mgnieniu Oka" to kozak ery video i klasyka SF, nic dodać nic ująć. Film widziałem
pod koniec lat 90, zdaje się na TVP, ale teraz odświeżyłem sobie z kasety VHS, gdzie czyta Janusz
Kozioł, a tłumaczenie zawiera spore stężenie bluzgów.

ocenił(a) film na 7
Goro_Gondo

Dokladnie, film trzyma klimat, dobra gra Hauera

Goro_Gondo

Dobry scenariusz, obsada i Rutger Hauer ze swoimi świetnymi minami, zaangażowaniem aktorskim, że tak powiem - wczuciem się w klimat filmu.

ocenił(a) film na 7
Goro_Gondo

Dokładnie. Nic dodać nic ująć. Klasyk ery VHS.

ocenił(a) film na 8
Goro_Gondo

Właśnie miałem polecić ci ten film ale widzę że już go obejrzałeś dawno ,to polecam ci inny film ,też kozak ery VHS : http://www.youtube.com/watch?v=1bNfag1hosI

bradock

Świetnie zagrał Lance Henriksen. Dobry prosty scenariusz plus typowe zakończenie. W tamtych czasach to było coś.

ocenił(a) film na 8
akron

Tak !!!

bradock

Lubisz Rogera Moora, mam na myśli jego grę jako Bonda? Moim zdaniem Roger był najlepszy. Sean Connery jak dla mnie jako Bond był zbyt poważny, przynajmniej w tej produkcji. czytałem wiele powieści Iana Fleminga i jakoś on mi nie pasuje.

ocenił(a) film na 8
akron

Własnie oby dwu lubię najbardziej w roli Bonda ale nie wiem kogo bardziej ? Ale chyba masz racje ,Roger Moore najlepszy :)

bradock

Miał styl, klasę i poczucie humoru.

ocenił(a) film na 8
akron

Tak i jego filmy były świetne ,pełne akcji ,widowiskowych scen kaskaderskich i dużo ilości humoru .

ocenił(a) film na 8
akron

A Pierce Brosnan jako Bond twoim zdaniem do kogo był bardziej podobny : Do Seana czy Rogera ?

bradock

Ani do jednego ani do drugiego, z Piersem Brosnanem ogląda się Bonda jak zwykły film akcji.

Goro_Gondo

Sam potwór wizualnie też fajnie się prezentuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones