PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10727}

W mroku pod schodami

The People Under the Stairs
6,0 5 284
oceny
6,0 10 1 5284
6,8 4
oceny krytyków
W mroku pod schodami
powrót do forum filmu W mroku pod schodami

juz zaraz sie zacznie :) nie mam co robic a nic ciekawego w tv tez nie ma wiec stawiam na ten film :)

88guzik

No ja tak samo stawiam na ten właśnie film :).

ocenił(a) film na 8
88guzik

też oglądam :) ostatni raz widziałam ten film jak miałam może 13, czy 14 lat, wtedy mi się strasznie podobał, zwłaszcza tunele w ścianach :) zobaczymy jak teraz będzie ;)

miłego oglądania! :)

88guzik

kurde co wy oglądacie. Ja chciałem zobaczyć ale po pewnym czasie spędzonym
z tym filmem,odradzam :)
Przez większą jego część myślałem że to czarna komedia,coś w stylu
strasznego filmu,no wiecie ten koleś co wyciąga rekę,później masa zombiaków
chętnych na kąsek mięska,poważnie,szczerze mówiąc to nikogo nie powinno
przestraszyć ;P

ocenił(a) film na 8
88guzik

Film był po prostu rewelacyjny :) Mimo to, ze troche glupkowaty, to naprawde nie pamietam co tak bardzo mi sie ostatnio spodobalo :) Mialem uczucie jakbym ogladal Piotrusia Pana w wersji gore :D Super film

ocenił(a) film na 5
we_ed

Patrząc na fabułę, ten horror jest dla dzieci. Fool ma przewagę nad każdym w domu: włamywaczami, zombiakami, psami i właścicielami. No, ale w filmie pojawiają się taki sceny jak, np. zjadanie wnętrzności. Trudno mi oceniać dla kogo tak naprawdę jest to "dzieło", ale straszne na pewno. Nie wiem czy gorszym wydokiem były hordy zombiaków w piwnicy, czy sposób w jaki rodzice gnębili swoją "idealną córeczkę". Dzieło Wesa Cravena na pewno nie jest wybitne, ale to dobry horror (czasem nawet śmieszny). Daleko mu do "Koszmaru z Ulicy Wiązów", ale naprawdę rewelacyjnie się ogląda.

ocenił(a) film na 10
Ultor

Tak. Zwłaszcza Tatuśka w lateksowym stroju.

ocenił(a) film na 6
Jefersoon

ja to samo i przyznam, ze ten film to taki fajny dobranocnik :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones