PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563822}
6,4 47 701
ocen
6,4 10 1 47701
5,4 8
ocen krytyków
W nowym zwierciadle: Wakacje
powrót do forum filmu W nowym zwierciadle: Wakacje

NIestety byłem przed chwilą w kinie obejrzeć ten .. to... sam nie wiem jak to nazwać. Może jakby nie była to kontynuacja serii "W krzywym zwierciadle" patrzyłbym na ten film kompletnie inaczej. Miałem nadzieję na kino familijne z uniwersalnym humorem który mimo wszystko istnieje co pokazały stare filmy z Chevym. Niestety przeskok pokoleń widoczny jest na pierwszy rzut oka, teraz najśmieszniejsze jest w końcu wypowiadanie przez 12 lata f*cków i facków na lewo i prawo oraz obsceniczność na każdym kroku. W końcu jak ktoś wykąpie się w kupie to jest śmieszne nie? Serio jeżeli ten film nie był częścią serii to i bym go obejrzał i wystawił jakąś średnią notę bo w końcu czasem mnie śmieszył. Ale jednak sytuacja z kina nie daje mi spokoju. Rodzice przyszli na film z dziećmi na oko 12 i 9 lat. Po pół godzinie musieli wyjść... Błagam zmieńcie nazwę filmu i wara mi od Griswoldów!!!

ocenił(a) film na 9
lukbody

Film rewelacyjny.Nie wiem co ty od niego chcesz

ocenił(a) film na 9
lukbody

Wiesz, niedawno zobaczyłem w telewizji fragment którejś z części "W krzywym zwierciadle", w którym właśnie trwały jakieś bawarskie tańce, a na końcu tej całej imprezy wszyscy zaczęli się bić (w międzyczasie jakaś nieletnia panna obnażyła swój biust ku uciesze zaślinionego młodego Griswolda - to a propos Twojej uwagi na temat kina familijnego). Scena ta trwała dość długo i przez cały ten czas nie wiedziałem, w którym momencie trzeba zacząć się śmiać...

Na komedii sprzed roku nie wiem, czy była choćby minuta, podczas której bym się nie śmiał. A zabieranie na takie produkcje dziewięciolatków świadczy tylko o inteligencji rodziców, którzy myślą, że jak film jest o rodzinnej wycieczce, to od razu musi to być kino familijne... Co do żartów, wśród których owszem, znalazło się dużo wulgarnych dowcipów, to także należy czasem wyjąć sobie kij z tyłka i podejść do sprawy na luzie, bo to, że w humorze pojawia się coś obscenicznego, nie oznacza wcale, że musi on być zły. Najważniejsze, żeby spełniał swoje zadanie, czyli śmieszył. Swoją drogą dziwne, że wytknąłeś temu filmowi tylko takie żarty, a o tych bardziej wyszukanych, jak na przykład motyw z lajkowaniem fotek na Instagramie, nawet nie wspomniałeś. Obłuda, Panie, obłuda!

ocenił(a) film na 1
Zloty_Deszcz

chyba wiem autorze o co ci chodzi, totalna demoralizacja, nie zabralabym dziecka na cos takiego. Malo tego napisalam komentarz ale nie mozna bylo go dodac bo za duzo w nim niewygodnej prawy bylo... ;)

ocenił(a) film na 9
devotchka

Niedziela, rodzinny seans przy obiedzie?

ocenił(a) film na 9
Zloty_Deszcz

jak najbardziej !

ocenił(a) film na 8
lukbody

"-Synu, wiesz, że możesz na mnie liczyć, możemy porozmawiać o wszystkim, pytaj o co chcesz!
-No, dobrze tato. Wiesz, co to jest rimming?
-Rimming... Hmm... A możesz zapytać w pełnym zdaniu?
-Co to jest rimming?"
:-)

ocenił(a) film na 3
AutorAutor

Ty jesteś jakiś upośledzony? Że pod wieloma komentarzami kopiujesz i wklejasz ten durny cytat z filmu? Jak byś własnego rozumu nie miał?

ocenił(a) film na 8
Masters3

https://www.youtube.com/watch?v=40eqoQHJU_E

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones