PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=503173}

W samym sercu morza

In the Heart of the Sea
6,8 42 859
ocen
6,8 10 1 42859
5,4 7
ocen krytyków
W samym sercu morza
powrót do forum filmu W samym sercu morza

Świetny film!

ocenił(a) film na 9

Obejrzałem wczoraj premierowo i jestem zachwycony. Co prawda dopłata za 3D nie ma sensu bo trójwymiaru w tym filmie nie ma, ale poza tym praktycznie nie ma się do czego przyczepić. Dobre kino przygodowe.

majkelhmf

Jak to nie ma trójwymiaru? Mam zamiar iść wręcz na 4dx, nie opłaca się?

ocenił(a) film na 9
unknown80

Byłem na 4DX - jest super. :) Tylko nic nie jedz wcześniej bo mozna choroby morskiej dostać. Nie żartuję! Ale 3D nie widziałem. Sorki. To jest jakaś marna konwersja z 2D do 3D.

ocenił(a) film na 9
majkelhmf

3D nie widziałem, czyli nie zauważyłem scen w prawdziwym 3D.

majkelhmf

Ale na tym właśnie byłeś w 4dx? czy na jakimś innym filmie?

ocenił(a) film na 9
unknown80

Dokładnie na tym

ocenił(a) film na 7
majkelhmf

Podczas choroby morskiej właśnie trzeba jeść. :-)

majkelhmf

W dzisiejszych czasach w filmach 3D nie chodzi o super efekty (coś w nas leci itp)
Chodzi o lepszą głębię obrazu ;)

ocenił(a) film na 9
happypuppet

no to właśnie piszę, że w tym filmie nie ma głębi. :) Jest płaski jak asfalt.

majkelhmf

Ja tak nie uważam ;)

ocenił(a) film na 7
majkelhmf

chyba okulary były lewe

happypuppet

Dokładnie - to właśnie tanie i banalne 3D polega na tym, że coś na nas "wyskakuje". Jeśli ktoś tęskni za takimi efektami to zalecam cofnięcie się w czasie o kilkanaście lat i ubranie dwukolorowych okularów z plastikowymi szybkami ;)

majkelhmf

HEHE dobre. Mam ten film w domu w 3D na telewizorze 60" ten film dosłownie powala efektami !!!! Do kina na 3D nie chodze od czasów Oszukać Przeznaczenie 4 bo to jedna wielka kicha.

ocenił(a) film na 9
majkelhmf

Zgadzam się. Piękny film z przesłaniami, świetnymi dialogami, pełen dramaturgii. Po prostu ogląda się, myśli, przeżywa, zapamiętuje. I o to chodzi.

majkelhmf

Mi się podobało, że film zrealizowany bez nadmiaru niepotrzebnych efektów i grający też na wyobraźni - wszyscy wiemy, że dochodziło do kanibalizmu, ale nie zostało to pokazane. Tak samo Przeskoki w dniach dryfowania pokazane tylko pogarszającym się stanem załogi. Stare dobre kino, Ron Howard kolejny raz udowodnił, że jego filmy są solidne.

ocenił(a) film na 7
majkelhmf

Zgadzam się dobry film.Efekty specjalnie nieprzesadzone ,ogólnie fajna historia którą ogląda się z przyjemnością od początku do samego końca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones