PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459178}

Weronika postanawia umrzeć

Veronika Decides to Die
6,4 42 928
ocen
6,4 10 1 42928
Weronika postanawia umrzeć
powrót do forum filmu Weronika postanawia umrzeć

MUZYKA

ocenił(a) film na 8

Biorąc pod uwage fakt iż muzyka w tym filmie zasługuje na ogromny plus chciała bym jej słuchać częściej pewnie jak wiekszość osób które juz miały okazje zobaczyć film. Niestety płyty z muzyka jeszcze nie ma i ciezko mi było znaleźć co kolwiek na temat wykozystanych tam utworów. Jeśli sa tu osoby które kojarza tytuły zwłaszcza te grane na pianinie prosze o odpisanie.

Te juz mam...

Greg Laswell Come Undone
Radiohead Everything In Its Right Place

seYen

To co Edward śpiewa jej na moście to Velvet Underground - If you close the door

ocenił(a) film na 5
seYen

no to podaje kolejne :) Lisa Ekdahl "Vem vet", Goldfrapp "Clowns"... wiecej niestety nie znalazlam :(

ocenił(a) film na 7
seYen

Zgadzam się z Tobą...!!! Muzyka jest magiczna... Łzy mi się kręciły wsłuchując się w brzmienie pianina...!!! czekam z niecierpliwością na soundtrack z tego filmu!!!! Pozdrawiam !!

ocenił(a) film na 8
seYen

Dzieki za pomoc. Mam nadzieje ze niebawem pojawi sie tu jeszcze kilka tytułów :)

ocenił(a) film na 7
seYen

Muzyka w tym filmie jest naprawde cudna, dzieki niej film duzo zyskuje. Zakochalam sie w muzyce.

ocenił(a) film na 7
seYen

muzyka jest jednym z największych atutów tego filmu, zwłaszcza w scenie, gdy Weronika połyka tabletki :)

seYen

Goldfrapp? Radiohead? w ekranizacji brazylijskiego grafomana? SO SAD & CRUEL

carol_the_cat

zgadzam się, jak usłyszałem radiohead w zwiastunie, to też mi było ciężko uwierzyć

seYen

to co gra na fortepianie to chyba sonata księżycowa:)

ocenił(a) film na 6
bilki

mogę Cię zapewnić, ze nie byla to Sonata cis-moll op. 27 nr 2 Ludwiga van Beethovena, zwana tez Księżycową:)

seYen

chętnie bym się dowiedział co gra weronika na pianinie, szczególnie za drugim razem. Ktoś wie co to było?

ocenił(a) film na 8
nuanda029

http://www.youtube.com/watch?v=EeVkaCk24XA&feature=PlayList&p=9D20475D78C1CBF7&p laynext=1&playnext_from=PL&index=46

Niestety nie jestem pewna czy ta linia melodyczna jest z tegoż filmu. Proponuję abyście sami sprawdzili.

ocenił(a) film na 2
Nikratka

film bardzo słaby. w dużej mierze ratuje go właśnie muzyka :) 4/10 moim zdaniem

ocenił(a) film na 5
samsonelo

jeszcze jedna melodia - wspaniałą z resztą - Sia - Breathe Me.

Ja tez szukałam w internecie tej melodii którą grała na fortepiaNIE, BO SAMA CHĘTNIE nauczyłabym się ją grać nietsety nie znalazłam, poczekam jak wyjdzie dvd, to znajdzie się to info w napisach

seYen

Muzyka.
Aż zastanawiam się, czy nie iść na ten film jeszcze raz, by móc posłuchać ciągających nosem widzów, którzy wczuli się w melodię graną na klawiszach ...
Ten moment udał się reżyserowi. Ten drugi utwór, który wypłynął z Weroniki. Nie spodziewałam się, że można go oddać w aż tak dokładny sposób. Gra duszy.

Film, rzeczywiście, chwilami nudny i nie wciągał, jednak sama historia Edwarda i Weroniki była wzruszająca.
7/10, głównie dzięki dźwiękom.

ocenił(a) film na 7
seYen

a jak się nazywa ta muzyka na końcu filmu jak patrzą na wschód słońca

dmich65

Mi zwłaszcza podobała się piosenka Lisy Ekdahl - Vem Vet, kiedy Weronika pływała w basenie:) Film dużo zyskał dzięki muzyce, ale sam w sobieteż nie był zły, ja na przykład sie pozytywnie zaskoczyłam:)

imaginary__

a jaki jest tytuł piosenki podczas której Weronika i Edward uciekali z Villette ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones