PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136604}

Wichrowe wzgórza

Wuthering Heights
6,0 911
ocen
6,0 10 1 911
Wichrowe wzgórza
powrót do forum filmu Wichrowe wzgórza

odradzam tę wersję

ocenił(a) film na 3

osobom, które lubią walory wizualne. Nie ma na prawdę na co popatrzeć. Film przez cały czas roztacza bardzo ponurą aurę. Polecam natomiast wersję z 1992 r.

Beatta_G

Mnie jak na razie Żadna z obejrzanych wersji do gustu nie przypadła. Nie wiem po co skracają i zmieniają treść książki... I to tam, gdzie to zbędne.

Bris

czytaliscie anglojezyczna wersje ksiazki , iz twierdzicie , ze cos zostalo zmienione ?? moze to polskie tlumaczenie angielskiej literatury cos pozmienialo - ja czytalem angielska wersie i stwierdzam ze jak cos zostalo zmienione to sa to tak male i nieistotne rzeczy , iz nie sopsob ich nawet zauwazyc - film swietny - moglby byc troche dluzszy , tak z 2,5 godziny

Beatta_G

"Film przez cały czas roztacza bardzo ponurą aurę." - przecież taka właśnie aura panuje w książce. Jest ponuro, deszczowo, pochmurnie, co oddaje stan duszy Heathcliffa. Ja nie widziałam żadnej adaptacji Wichrowych Wzgórz, która takiego klimatu by nie miała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones