PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=506934}

Wielki Gatsby

The Great Gatsby
7,3 248 781
ocen
7,3 10 1 248781
6,3 30
ocen krytyków
Wielki Gatsby
powrót do forum filmu Wielki Gatsby

Przez cały film ma tępy wyraz twarzy - irytował mnie każdy kadr na którym się znajdował. Dlatego obniżę ocenę.

ocenił(a) film na 8
Ziutencja

Fajnie by było widzieć ocenę,skoro już wypowiadasz się na forum pod filmem i o niej piszesz.

ocenił(a) film na 8
RAC_79

Moja ocena to 8. Nie wiem czemu się nie wyświetla, ale film oceniłam tego samego dnia, którego dodałam wpis.

ocenił(a) film na 8
Ziutencja

Musisz poprawić w ustawieniach : prywatność,pokazuj moje głosy i tutaj musisz wybrać wszystkim lub użytkownikom portalu żeby były widoczne na forum.

ocenił(a) film na 8
RAC_79

Nigdzie indziej nie pojawił się ten problem - tylko pod tym wątkiem.

ocenił(a) film na 8
Ziutencja

Przejrzałem na szybko i tak nie widać Twoich ocen pod innymi filmami.

ocenił(a) film na 8
RAC_79

Ustawienia mam takie jak wskazałeś wcześniej, więc szukaj problemu gdzie indziej. Mi to nie ciąży ;)

ocenił(a) film na 3
Ziutencja

Miałam identyczne odczucie.

ocenił(a) film na 9
lisek13

film był dobry

ocenił(a) film na 8
niepokorna_ja.

a ktoś pisze że był zły ?

ocenił(a) film na 6
Ziutencja

Też się podpisuję pod refleksją o tępym wyrazie twarzy. Ale ja mam ogólny problem z tym aktorem... cóż w tym projekcie też mnie nie zawiódł, trzyma gość poziom :P.

ocenił(a) film na 3
Ziutencja

bo on tylko spider mana gra, a tam ma twarz zakrytą i nie musi sie wysilać z mimiką

AdrianQ

Mial role narratora calej historii, nie on tu mial grac - ja uwazam ze spisal sie swietnie.

Seth87

Skoro już się w kadrze pojawiał, mógł odgrywać jakieś emocje, a nie wiecznie stał z tym swoim irytującym i lekkim uśmieszkiem. Aktor to z niego słaby.

ocenił(a) film na 8
Seth87

Narrator wszechwiedzący - taki nie musi wyrażać emocji. Bo ma po prostu być narratorem (Kropka)
Nick jest postacią na równi ze wszystkimi pozostałymi. Wystarczy sięgnąć po książkę. Tam nie jest człowieczkiem z marmuru który stoi się, gapi i opisuje.

Ziutencja

Tobey Maguire po raz kolejny zepsuł film. Podobnie było w "Bracia". Jest tak irytujący, denny, obślizgły, wąskousty, mówi jakby nie miał zębów, jakby seplenił, aktorsko i wizualnie beznadziejny. I to jego tępe spojrzenie... Tragedia. Nie rozumiem, dlaczego angażują go do produkcji. Ten facet to totalna porażka.

ocenił(a) film na 8
isleena

Całe życie ukrywał się za maską, do tego śmierć wujka Ben'a. Spider-Man nie ma łatwo, dobrze że chociaż znajduje czas na aktorstwo

Ziutencja

I pomyśleć, że ktoś taki dostał pracę na giełdzie. Mierny na całego.

ocenił(a) film na 6
Ziutencja

Dopóki nie pojawił się DiCaprio zastanawiałam się, czy nie wyłączyć filmu. Nick był strasznie męczący.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones