PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98137}

Winnica

The Vineyard
4,1 291
ocen
4,1 10 1 291
Winnica
powrót do forum filmu Winnica

Przegapiłem ten film z czasów vhs gg 5473221

ocenił(a) film na 5
paradoxxxxx

Głupawy troszke, ale wszystko z tych lat co aspiruje do tego gatunku warto obejrzeć

ocenił(a) film na 5
Boora

warto warto, ja to pamiętam z czasów VIDEO RONDO :D ... scena z obinaniem fiuta, albo przynajmniej z wężem w łóżku mi się przypomina ;)

ocenił(a) film na 8
mieszkoxxx

Bdb horror w stylu lat osiemdziesiątych wiesz słabe aktorstwo ale ogląda się go rewelacyjnie.

ocenił(a) film na 7
nowy1_2

Zdecydowanie warto i owszem, ogląda się rewelacyjnie. Właśnie wróciłem do tego filmu po trzech latach, kiedy to zdobyłem kasetę z nim i ani trochę mi się nie znudził, znów bardzo mi się podobał. Nie jest to kino wybitne, ale coś w sobie ma, kicz, klimacik, postać doktora Po..dla mnie super, bardzo fajna rozrywka, polecam.

ocenił(a) film na 8
eNeR

No to masz unikat na vhs!
Bardzo chciałbym mieć ten film w swojej kolekcji proszę o kontakt .

ocenił(a) film na 7
nowy1_2

To nie jest szczególny unikat..były znacznie większe. Będę wystawiał kasetę z "Winnicą" na allegro, ale nie wcześniej jak za miesiąc..zerkaj na allegro ;-) Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
eNeR

Siema krasek :)

ocenił(a) film na 7
kangur_msc_CM

Już z 6 lat nikt mnie tak nie nazywał (i całe szczęście)..przynajmniej wiem z jakiego okresu się znamy :P Witaj! Może przenieśmy rozmowę na wiadomości, bo temat o filmie Winnica to nienajlepsze miejsce ;-)

ocenił(a) film na 1
nowy1_2

nowy1_2 Próbuję się właśnie pozbyć kilku kaset między innymi mam w kolekcji Winnice, jeśli jesteś zainteresowany zakupem zapraszam na mail mati168@interia.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones