PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128440}

Wojna Zimowa

Talvisota
7,2 2 659
ocen
7,2 10 1 2659
Wojna Zimowa
powrót do forum filmu Wojna Zimowa

Doskonały dramat wojenny za jedyne 19,90 zł razem z magazynem "Kino domowe" 1/2006.
Ja swój egzemplarz kupiłem dosłownie przed chwilą.

domator

No wszystko fajnie tylko, że na stronach wysyłkowych piszą że wersja z Kina Domowego trwa 122 minuty. A gdzie pozostałe 70 minut?? Czyżby jakaś okrojona wersja? Moze sposób na to by oszczędzić na dwuwarstwowych płytach?? Noi kolejny powód by sobie ponarzekać na polskich wydawców.

Ender_Viggen

Płytka jest w porządku - jest to ten sam film, który kiedyś był dostępny na kasetach video i został wyemitowany dawno temu w TV. Podany przez filmweb czas trwania filmu jest najwyraźniej błędny.

domator

A jednak nie miałem racji. Oryginalna wersja fińska trwa ponad 3 godziny, m.in. jest tam ponoć scena wypadu na sowieckie tyły. Niemniej jednak wersja dołączona do "Kina domowego" jest wersją powszechnie dystrybuowaną na Zachodzie np. przez amazon.com.

ocenił(a) film na 10
Ender_Viggen

Wydanie z kinem domowym jest na 100% Pełnym wydaniem z DD 5.1, DTS polski lektor/fiński, polskie napisy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones