PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128440}

Wojna Zimowa

Talvisota
7,2 2 656
ocen
7,2 10 1 2656
Wojna Zimowa
powrót do forum filmu Wojna Zimowa

Wersja 3 godzinna

użytkownik usunięty

Nie ma ktos zródła skąd możnaby wziąć dłuższą wersję? Oczywiście krótsza oglądnąłem jest świetna ale podobno w dłuższej są rajdy narciarzy.

ocenił(a) film na 7

Moja wersja trwała trochę ponad 3h 9min. Rajdów narciarzy nie było.

ocenił(a) film na 7
gagarin77

Zgadzam się, moja wersją trwała również 3h i 9min i żadnych rajdów narciarzy nie było... Zresztą nie bardzo wiem, jaką autor tego wątku chciał obejrzeć wersję, skoro i tak film oddaje widzowi to co miał w swej fabule filmu do przekazania. A czy rajdy narciarzy by w tym filmie miały miejsce czy też nie, to i tak w rzeczy samej nie zmieniło by całokształtu jak i pogladu na ten film. Wiec rajdy nie wiele by w ocenie jak i fabule tego filmu zmieniły.

PS: Jeśli autor chce ujrzeć rajdy narciarzy to niech sobie zapoda relacje z olimpiady zimowej :/

Pozdrawiam

użytkownik usunięty
michael79

Pisałem że są bo ktoś o tym wspomniał. Są przecież 2 wersje filmu. Ja oglądałem na youtube i to jest skrócona wersja . Więc się pytam skąd można wziąść reżyserską wersje?

użytkownik usunięty

Trwa ona 122 minuty a wasza chyba więcej więc skąd macie?

wersja reżyserska swego czadu była w kioskach,nie wiem jak teraz

ocenił(a) film na 10
grzes281

Na zimę w Finlandii ma wyjść cały serial na DVD, który zresztą był emitowany w kwietniu, polecam zaczaić się na to (chociaż znając życie wersji angielskiej nie będzie), jednak dla paru scen naprawdę warto ;) Póki co serial pokawałkowany jest na yt ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones