PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700190}

Wojna o planetę małp

War for the Planet of the Apes
7,0 56 558
ocen
7,0 10 1 56558
7,5 29
ocen krytyków
Wojna o planetę małp
powrót do forum filmu Wojna o planetę małp

Pierwsza myśl: obejrzałem zbyt wiele filmów i mam zbyt wysokie oczekiwania albo szersza publiczność obniżyła swoje standardy.

Niezależnie od klasy filmu i jego budżetu, napisanie LOGICZNEGO scenariusza NIE jest kosztowne lub trudne. Jego zmiany podyktowane chęcią podniesienia atrakcyjności filmu lub obniżenia kosztów nie są dostateczną wymówką.

ocenił(a) film na 4
sativum

Nie ma się co czarować zdecydowanie najsłabsza ze wszystkich części....

ocenił(a) film na 9
slobi

nastepny co sie gowno zna

ocenił(a) film na 3
hercules38

Miło czytać konstruktywne opinie

ocenił(a) film na 9
sativum

moje oponie sa fachowe ;p

ocenił(a) film na 9
sativum

taki z cb znawca filmow jak z koziej dupy trabka nie znasz sie nie oceniaj

ocenił(a) film na 4
hercules38

Ale najważniejsze że ty się znasz:)

ocenił(a) film na 3
hercules38

Milcz Waćpan, wstydu oszczędź

sativum

Cóż ja się dobrze na tej części bawiłem i tego też oczekiwałem, o dziwo w niektórych filmach też z tego gatunku uważam są gorszę idiotyzmy.

ocenił(a) film na 3
buterfly

Komentarz zamieściłem "na świeżo", zaraz po obejrzeniu. Zazwyczaj wtedy zwraca się uwagę na najbardziej jaskrawy element układanki jakim jest film. Jak wiadomo składa się z wielu elementów takich jak dźwięk, ujęcia, montaż, fabuła, efekty etc. Każdy też zwraca uwagę na co innego. Moja ocena, jak każda jest subiektywna :) Zauważyłem przy tym, że z każdym obejrzanym filmem 1. rosną moje oczekiwania wobec fabuły - ergo na początku kariery kinomaniaka mogło być (i z pewnością było) inaczej. 2. Oryginalna seria (pierwsza część) była sporo ciekawsza do obejrzenia z punktu widzenia oceny scenariusza.... :)

sativum

Zdecydowanie zgadzam się że oczekiwania z każdym obejrzaną produkcją rosną wiem to po sobie :) - Co do pierwszej części cześć to się zgodzę, chociaż już kolejne uważam mocno się zestarzały ):

Też dlatego bardziej doceniam tą wersje zwłaszcza w porównaniu do tej z 2001 roku :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones