PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=201190}
6,6 140 876
ocen
6,6 10 1 140876
6,3 37
ocen krytyków
Wonder Woman
powrót do forum filmu Wonder Woman

Aż mnie skręciło jak to zobaczyłem. Czy ten serwis totalnie zszedł na psy? Do tej pory uważałem go za najbardziej wiarygodny i opiniotwórczy portal filmowy. Poszedłem na ten film z kolegą bo do kina raczej chodzę na produkcje marvelowskie lub coś na czym się można rozerwać. Bardziej ambitne filmy oglądam w zaciszu domowym. NIC z tego filmu mi nie zostało. Nie pamiętam aktorów, muzyka nie była jakaś genialna bo inaczej miałbym ją na playliście soundtracków, historii czy fabuły ni w ząb nie potrafię sobie przypomnieć, sceny walki pewnie jak w każdej tego typu nawalance, nic nadzwyczajnego. Ot, kolejny film rozrywkowy dla mas który oceniłbym nie wyżej niż 6.
Mad Max fury road na czwartym miejscu wzbudził we mnie zdziwienie ale faktycznie film był przełomowy mimo skrajnych ocen. Ale że Wonder Women jest lepszym filmem niż Ojciec Chrzestny, 12 gniewnych ludzi czy Taksówkarz to dla mnie nieporozumienie już nie mówiąc o fakcie że nawet nie powinna się w jakimkolwiek szanującym się rankingu znaleźć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones