filmweb.pl
Zaloguj się
filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753444}
Wrota Bohaterów
Yong Shi Zhi Men
2016
5,6
2 463
oceny
5,6
10
1
2463
strona główna filmu
podstawowe informacje
pełna obsada
(69)
Opisy
(2)
Opinie i Nagrody
Recenzje
(1)
Forum
multimedia
wideo
(1)
zdjęcia
(23)
plakaty
(28)
pozostałe
Ciekawostki
(1)
Wrota Bohaterów
/film/Wrota+Bohater%C3%B3w-2016-753444
2016
pełna obsada (69)
Obsada
Twórcy
Polski dubbing
[9585747, 9585748, 9585749, 9585750, 9585751, 9585752, 9585753, 9585754, 9585755, 9585756, 9585757, 9585758, 9585759, 9585760, 9585761, 9585762, 9585763]
Kamil Pruban
Zhao
( różne głosy )
Kamil Pruban
Kamil Pruban
Katarzyna Kanabus
Sulin
( różne głosy )
Katarzyna Kanabus
Katarzyna Kanabus
Jakub Wieczorek
Arun Okrutny
( różne głosy )
Jakub Wieczorek
Jakub Wieczorek
Agnieszka Fajlhauer
Annie Bronson
( różne głosy )
Agnieszka Fajlhauer
Agnieszka Fajlhauer
Wit Apostolakis
Jack Bronson
( różne głosy )
Wit Apostolakis
Wit Apostolakis
Sławomir Pacek
Czarodziej
( różne głosy )
Sławomir Pacek
Sławomir Pacek
Daniel Kondraciuk
Brutus
( różne głosy )
Daniel Kondraciuk
Daniel Kondraciuk
Krzysztof Wach
Travis Leigh
( różne głosy )
Krzysztof Wach
Krzysztof Wach
Maciej Dybowski
Hector
( różne głosy )
Maciej Dybowski
Maciej Dybowski
Dariusz Błażejewski
Pierwszy posłaniec / Krawiec
( różne głosy )
Dariusz Błażejewski
Dariusz Błażejewski
Paweł Galia
Chang
( różne głosy )
Paweł Galia
Paweł Galia
Karolina Kalina
Nimfa
( różne głosy )
Karolina Kalina
Karolina Kalina
Julia Kołakowska
Nimfa
( różne głosy )
Julia Kołakowska
Julia Kołakowska
Ewa Serwa
Duch gór
( różne głosy )
Ewa Serwa
Ewa Serwa
Janusz Wituch
Podskarbi Aruna / Żołnierz Aruna / Żołnierz Sulin
( różne głosy )
Janusz Wituch
Janusz Wituch
Cezary Kwieciński
Żołnierz Aruna / Zbir Aruna
( różne głosy )
Cezary Kwieciński
Cezary Kwieciński
Cezary Nowak
Urzędnik dworski
( różne głosy )
Cezary Nowak
Cezary Nowak
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.