PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=303687}

Wrześniowy świt

September Dawn
6,1 771
ocen
6,1 10 1 771
Wrześniowy świt
powrót do forum filmu Wrześniowy świt

"Jeżeli zaś lubicie smutne bajeczki o miłości głupiutkich nastolatków, wtedy film Christophera Caina jest w sam raz dla was."

to dość obraźliwe jest i zupełnie nie pasuje do powagi sytuacji w filmie jakkolwiek "fachowiec" sam film ocenił... :/
ja sobie nie życzę obrażania postaci, których nie rozumie autor recenzji (nawet nie chcę wnikać kim jest autor takiej recenzji)... :/

nie zauważyłem głupich nastolatków w tym filmie... takie słowa wprowadzają w błąd sugerująć kiczowaty film... w ogóle całą renenzja nie sili się na obiektywność w ocenie filmu tylko na jakiś bzdurach (łącznie z tym jak wygląda okładka płyty czy coś takiego)... nie warto tego czytać i tracić na to czas, niestety... :/

zastanawiam się po kiego nam takie recenzje??? aby SE były?
dobrze, że ją czytałem PO filmie bo "ubaw po pachy" normalnie... :/

a film MZ dobry, końcówka spodziewanie smutna i wzruszająca...
6/10

ocenił(a) film na 6
VanKert

nie no... dodam jeszcze...
dziewczyna jest uczynna, dobra i mądra...
chłopak jest biorąc pod uwagę okoliczności niezwykle odważny, dobry, wręcz szlachetny i... mądry...

to kto tu jest "głupiutki"?
odpowiedź znamy... :/

VanKert

mi sie osobiscie film nie podobal byl naciagany

ocenił(a) film na 8
nicca23

naciągniętą to masz może gumkę od majtek - poluźnij ją sobie, film jest oparty na faktach.

MichaelTerran

A faktycznie, fakty, w takim razie arcydzieło.

ocenił(a) film na 8
NickError

na 10 Oskarów....

MichaelTerran

Oparty na faktach w równym stopniu co "Wieczny Żyd".

VanKert

SE i MZ - wyjaśnisz co to za skróty?

VanKert

mnie zastanawia tylko jedno co oznaczają skróty SE oraz MZ

rf1911

Super Express?

ocenił(a) film na 8
VanKert

Nie czytałem tej recenzji, ale jeśli rzeczywiście napisała tak osoba uważająca się za recenzenta, to niech lepiej wraca do układania klocków lego. Nigdy nie oglądam romansów, a już zwłaszcza dla nastolatków, więc jeśli film dostał u mnie bardzo wysoką ocenę to znaczy, że nie był romansem dla nastolatków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones