PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114370}

Wspomnienia

Yaadein...
6,9 511
ocen
6,9 10 1 511
Wspomnienia
powrót do forum filmu Wspomnienia

Świetniw się go oglada zwłaszcza gdy w tle leci piosenka tyułowa...z początku myślałam że Isha się nie przełamie...ale naszczęscie...

ocenił(a) film na 10
amrita2175

Tak .! Fil jest świetny , piosenki też ok . Kareena i Hrithrik byli bardzo dobrzy .
Jeden z moich ulubionych filmów . ;D

ocenił(a) film na 7
Kimusiowa

Dziewczynki, kierując się waszymi opiniami obejrzę. Jak mi sie nie spodoba będę bić! ;)

amrita2175

Isha jest wzorem posłusznej córki, która jest wierna tradycji i posłuszna woli ojca - w rezultacie omal nie unieszczęśliwiła swojego chłopaka i siebie. Nie rozumiem, co Ronit w niej widział - o wiele bardziej podobała mi się nowoczesna rozsądna Monishka, która ratuje całą sytuacje, razem z inna mądrą osobą...
Wspaniałe piosenki, świetna gra aktorska, niezapomniane sceny zbiorowe - największe wrażenie zrobił na mnie facet w patce, który tańczy l e ż ą c ! Rewie lepsze niż w Hallywood (chyba to Anu Malik?) Hrithik jak zawsze boski. Można nie lubić Kareeny, ale jest świetną tancerką. Wstęp, gdy o wschodzie słońca grają surmy i ludzie recytują mantrę w świątyni nie do zapomnienia.
Widziałam "Yaadein" wiele razy, i jeszcze nieraz obejrzę, z prawdziwym wzruszeniem. To jeden z filmów, gdzie bogaty chłopak wybiera dziewczynę z niższej warstwy społecznej. Zakończenie nie do pomyślenia w realnym życiu w Indiach - ale miło pomarzyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones