PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11792}

Wstrząsy

Tremors
6,6 20 234
oceny
6,6 10 1 20234
6,1 10
ocen krytyków
Wstrząsy
powrót do forum filmu Wstrząsy

Wyjątkowo nie chce mi się rozwijać wątku, ale film niesamowicie mocno polecam. ;)

minds

Niesamowity film. Ma w sobie to coś, że spowodował oglądniecie go 4x podrząd w jednym dniu:D Dla mnie 10/10

ocenił(a) film na 9
tomekz

A ja go obejrzałem 2 razy sam w tym samym dniu raz z kuzynką i raz z mamą, gdyż mówiła że swojego czasu to był super film.Ale najlepsze w tym były efekty jak kamera pokazywała robaka przemieszczającego się pod ziemią.Nie polecam tego filmu młodszemu pokoleniu bo tylko go wyśmieją, ale przypominają się stare dobre czasy naprawdę dobrego kina, teraz to jest istny szajs(z wyjątkiem filmów takich jak LoTR i inne mega produkcje).
PS:Właśnie zabieram się za oglądanie ostatniej części brudnego harry'ego.

użytkownik usunięty
minds

Kiedy ja to widziałem:) bardzo fajny film:) faktycznie posiada TEN klimat:) 10\10

ocenił(a) film na 10

Film naprawde dobry daje 10/10 :).Filmy z tamtych czasów miały niepowtarzalny klimat

ocenił(a) film na 10
minds

tyz dałem 10,od dziecka uwielbiam ten film,pustynia,skały i robale,ponoć takie po Saharze grasują,i jeszcze wala prądem,był tez taki film,albo to 2 częsc tego,nie pamiętam

ocenił(a) film na 8
minds

Wczoraj oglądałem z płytki i bardzo mi się podobał gorąco polecam 9/10

ocenił(a) film na 10
minds

Świetny film. Klimat jest nie powtarzalny. Główni bohaterowie wymiatają. Zdecydowanie 10/10.

ocenił(a) film na 8
minds

Jeden z moich ulubionych filmowz dziecinstwa xD
Bardzo dobry film. Fajny pustynny klimat. No i Kevin Bacon w jednej z glownych rol xD
9/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones