PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11792}

Wstrząsy

Tremors
6,6 20 235
ocen
6,6 10 1 20235
6,1 10
ocen krytyków
Wstrząsy
powrót do forum filmu Wstrząsy

Pamiętam ten film jeszcze z kaset VHS,już wtedy bardzo mi się podobał.To kawał znakomitego kina z lekkim przymrużeniem oka,jednym słowem-doskonała zabawa,a w dodatku perfekcyjnie nagrany.I tak o niebo lepszy od tego chłamu co się teraz nagrywa.

mikolaj1970

"Doskonała zabawa", dokładnie tak. Świetnie się bawiłem na tym filmie. Obejrzałem go niedawno, dzięki 'Kevin Bacon Day' na NG :) Spodziewałem się raczej filmu wątpliwej jakości ale postanowiłem, że go obejrzę. Nie żałuję, byłem pozytywnie zaskoczony. Świetny film ale horrorem bym go nie nazwał :)

ocenił(a) film na 10
falkom88

Raczej komedio-horror. Do tego rewelacyjny :)

ocenił(a) film na 8
klajsterbelej

W końcu obejrzałem ten film i nie zawiodłem się.
Świetny komedio-horror, dokładnie! Nie powiem, że mnie nie zirytował momentami, lekko tandetna rzecz, ale poza tym świetna zabawa. Trochę straszenia (dużo powiedziane...), humoru, lekkości. Dynamiczna akcja, swojskie klimaty rednecków ;]
Fred Ward gra bardzo fajnie, ale absolutnie genialnie Kevin Bacon! Co za rola, świetne aktorstwo/ Stworzyli duet warty zapamiętania.
Wystawiam wysoką ocenę, podwyższam za tą lekkość i grę Bacona. Obejrzę całą kwadrylogię, choć wiem że potem będzie gorzej...
8/10

ocenił(a) film na 8
Muszrom

teraz to komedia ale kiedyś to był prawdziwy horror. po nocach mi się później śnił :P

ocenił(a) film na 10
Deddlith

Dlaczego wężoidy nie zostały zjedzone przez nich? Zapewne mięso było jadalne? Ciekawe jak smakowało?

ocenił(a) film na 6
aniolek1234

Jak by był z nimi student a nie studentka to zapewne by skosztowali :D

mikolaj1970

Jka byłam mała w kółko to ogladalam:D kończyło sie i przewijałam do poczatku i na nowo:D na kasecie oczywiscie:D

użytkownik usunięty
maruta_hiro

Rzeczywiście dobry film.Fajny wieśniacki klimat,każdy pomaga innym bezinteresownie,nie to co dzisiaj ;] W sumie w filmie nie było kropli krwi ale to wcale nie przeszkadza bo ogląda się go po prostu przyjemnie.

mikolaj1970

Heh film z młodości. Wtedy to był hit !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones