PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11792}

Wstrząsy

Tremors
6,6 20 235
ocen
6,6 10 1 20235
6,1 10
ocen krytyków
Wstrząsy
powrót do forum filmu Wstrząsy

slabiutki

ocenił(a) film na 2

nedzaaa dobre zeby sie posmiac z tego smiesznego weza i z tych efektow

boliniak

nędzny to jest twój komentarz do tego filmu.
Spójrz na datę produkcji człowieku, jakich efektów się spodziewałeś po tak starym filmie.
Jak dla mnie klasyka gatunku, był pierwowzorem dla wielu późniejszych filmów o podobnej tematyce.
Pamiętam jak trzymał w napięciu, gdy oglądałem go po raz pierwszy.

ocenił(a) film na 9
boliniak

I ja zgadzam się z przedmówcą.
PS:Dobrym efektem było jak pokazali kamerę za tym stworem zasuwającym pod ziemią.

użytkownik usunięty
boliniak

są ludzie którzy oczekują tylko super efektów, najlepiej żeby wszystko było zrobione komputerowo i w 3D no i tacy ludzie nigdy nie zrozumieją co znaczy żeby film miał "klimat". Może w ogóle nie być potwora/mordercy - ważne żeby się go bać i mieć świadomość, że on tylko czeka żeby wyskoczyć Bóg jeden wie skąd i pożreć głównego bohatera:)

użytkownik usunięty
boliniak

Ten film nie został do końca zrobiony na poważnie.Na prawdę aż tak ciężko się tego domyślić?Mi ten film podoba się ze względu na dużą dawkę świetnego humoru.Chodzi głównie o to by się przy nim dobrze bawić.

ocenił(a) film na 8
boliniak

Dzieciak nawet nie wie co to jest VHS i nie ma pojęcia o tamtej epoce, więc nie zrozumie. Zresztą dla niego arcydziełem (10/10) jest transformers 2, więc wszystko jasne ;)

ocenił(a) film na 8
boliniak

I to pisze OTITOL który daje Transformersom 10/10 buahahahahahahaha
A może Ty jesteś TRANS dzieciaku neo ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones