PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259175}

Wszyscy twoi święci

A Guide to Recognizing Your Saints
7,0 11 222
oceny
7,0 10 1 11222
6,8 4
oceny krytyków
Wszyscy twoi święci
powrót do forum filmu Wszyscy twoi święci

i myślę sobie, że jeszcze kilka takich filmów i wywiozą mnie do Tworek, jeśli wcześniej serce mi nie pęknie. Nie ogarniam, Jezus Maria ! Nie ogarniam, nie. Zamiast głowy wieża ciśnień, zamiast jednej głowy – dwie. Nie ogarniam Jezus Maria ! Nie ogarniam, nie. Ściana płaczu, ściana śmiechu,zamiast jednej ściany – dwie. I nie wiem, co więcej mógłbym napisać. Uwierzyłem w każdą scenę, w każdą postać, w każdą sytuację i bardzo mi z tym źle. Błagam, powiedzcie, że nie zbzikowałem, że to normalne czuć się tak, po takim filmie.................................Chyba mam zły dzień.

ocenił(a) film na 9
nado3

Wiesz co stary? Nie zwariowałeś. Mam na myśli. Ja nie wiem, szlag. To było mocne. To... to po prostu było mocne. To był strzał prosto w ryj, stary. To był jeden z najbardziej emocjonalnych filmów, ale nie w tym złym sensie. Nie w tym sensie, którego nie rozumiem. Po prostu nie wiem. Trudno określić to uczucie. Nie jestem w tym dobry. To było po prostu jak strzał w pysk. To wszystko. Jakaś cholerna, niezrozumiała metafora życia? Nie wiem. Po prostu. Tak, zły dzień. The same feels there.

TheMadness

podajcie blanta dalej

dajtu2

heheh

ocenił(a) film na 6
dajtu2

made my night!!!

użytkownik usunięty
dajtu2

celne :))

TheMadness

To fakt,powalający film,wspaniali aktorzy-emocjonalne mistrzostwo.Sam Montiel był zachwycony,tak czytałam-oboma odtwórcami,zwłaszcza Shią.

ocenił(a) film na 9
nado3

Nie zwariowałeś, widziałem ten film jakieś osiem lat temu i pamiętam że rozłożył mnie na łopatki równo mocno jak Ciebie :)
Jest to jeden z filmów, który pozostaje w pamięci na całe życie.

nado3

No to musisz być bardzo wrażliwy, albo mało dramatów widziałeś, że ten film rozłożyć Cię na łopatki.

ocenił(a) film na 6
nado3

załamanie nerwowe, dzwoń po pogotowie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones