PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259175}

Wszyscy twoi święci

A Guide to Recognizing Your Saints
7,0 11 223
oceny
7,0 10 1 11223
6,8 5
ocen krytyków
Wszyscy twoi święci
powrót do forum filmu Wszyscy twoi święci

Warto zobaczyć,

ocenił(a) film na 7

żeby odetchnąć trochę od typowo holywoodzkich produkcji. Świetna obsada, montaż i muzyka. Doskonale portretuje prawdziwą Amerykę i jej problemy społeczne. Możemy się przekonać jak wygląda NY poza "odpicowanym" Manhattanem. Jeżeli komuś podobał się ten film to koniecznie musi zobaczyć "Szkolny chwyt" (Half Nelson) z Goslingiem. Obydwie produkcje ukazują szarą, brudną rzeczywistość dzisiejszych Stanów. W pierwszej akcja rozgrywa się na Queens, a w drugiej na Brooklynie. Są to jednak typowe dramaty i filmy na pewno nie na odprężenie, lecz dające do myślenia.

Shia LaBeouf wyrasta na nową młodą gwiazdę, a i Channing Tatum pokazał, że oprócz tańczenia (Step Up), potrafi też przekonująco zagrać. Widziałem go już w kilku filmach i ten jest jego najlepszym. Downey Jr. jak zwykle dobry, a jeszcze mamy tutaj ciekawą Rosario Dawson.

Nie wiem czemu "Wszyscy twoi święci" zostali zakfalifikowani jako dramat/kryminał. Z kryminałem nie mają nic wspólnego. Do tej kategorii na pewno pasuje "Gdzie jesteś Amando" (Gone Baby Gone), który notabene też jest podobny klimatem do omawianego filmu.

Jak dla mnie 7/10, dwa wspomniane wyżej filmy jednak bardziej do mnie przemawiają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones