PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259175}

Wszyscy twoi święci

A Guide to Recognizing Your Saints
7,0 11 222
oceny
7,0 10 1 11222
6,8 5
ocen krytyków
Wszyscy twoi święci
powrót do forum filmu Wszyscy twoi święci

bo w przeciwnym razie twoje reakcje będą podobne do moich: "a ch.. mnie obchodzą jakieś gangi i chuliganstwo z jakiejś obskurnej dzielnicy NY ??!" moja ocena: 5cm powyżej dna.

użytkownik usunięty
kotbury

wez koles nie rob zenady, a moze ch..j obchodzą ludzi twoje komentaze tandetne,twoje reakcje wynikajam z tego iz jestes prostacki

ocenił(a) film na 8
kotbury

Nie sądź innych według siebie. To, że film się Tobie nie podobał nie znaczy, że innym też się nie spodoba. Jeśli dla Ciebie film mówi o gangach i chuligaństwie, to nie zazdroszczę Ci Twojego "bogatego" życia emocjonalnego.

ocenił(a) film na 9
kotbury

Czy zdajesz sprawę, że dokładnie to samo można powiedzieć o "Ojcu Chrzestnym"? A samo zdanie "a ch...mnie to obchodzi..." można dopasować to każdego filmu. I co z tego wynika? Absolutnie nic.

ocenił(a) film na 8
kotbury

zgadzam sie z pawianem, nie podoba ci sie film to piszesz ze ci sie nie podoba ale kazdy ma inne gusta, trzeba bylo przeczytac opis do filmu i bys wiedzial o czym jest "a nie pisac a chu*j mnie obchodzi..." bo mozna pisac tak o kazdym filmi a chu* mnie obchodzi American Pie a chu/ mnie obchodzi pila 2 itd :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones