PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=168865}

Wszystkie niewidzialne dzieci

All the Invisible Children
7,7 4 798
ocen
7,7 10 1 4798
Wszystkie niewidzialne dzieci
powrót do forum filmu Wszystkie niewidzialne dzieci

Dwie sprawy

ocenił(a) film na 8

Kto by pomyślał że John Woo potrafi nakręcić taką fajną nowele. Druga sprawa.

Jedna z historii działa się ponoś w Neapolu. To co tam robił panteon z Rzymu? był widoczny na placu gdy kradli zegarek facetowi z samochodu. Mają tam swój? Bo plac był za duży żeby był to Rzym.

ocenił(a) film na 8
Rezun

Ano, John Woo spisał się wyśmienicie. O ile większość nowelek była "przyciężka" w klimacie to jego była świetnie wyważona pomiędzy egzystencjaonalnymi bólami, poetyką obrazu oraz przebłyskami dobra i piękna życia.

ocenił(a) film na 9
Filippiarz

mhm, no to teraz proszę Cię, idź do pierwszego lepszego dziecka z patologicznej rodziny, choćby nawet polskiej i powiedz mu, że jego historyjka życiowa jest "przyciężka"...

myślę, że tego filmu nie powinno się rozpatrywać na pierwszym miejscu wartościami artystycznymi.

dziękuję.

Rezun

Rezun, wszystko dla Ciebie wygląda tak samo :-P ta scena działa się na Piazza Plebiscito http://en.wikipedia.org/wiki/Piazza_del_Plebiscito ładne miejsce, jak wiele rzeczy w Napoli, dla mnie ładniejsze niż Rzym. Mieszkam w Napoli 4ech miesięcy i gdy oglądam po raz drugi tę nowelę znając doskonale miejsca, które widać w filmie, będąc w niektórych jeszcze wczoraj, to robi fajne wrażenie :D cały film genialny, wszystkie nowele mi się podobały, ale ta z Japonką pojechała najbardziej! Pozdrawiam i zapraszam do Napoli, ciao ;-]

ocenił(a) film na 9
Plac3k

"Rezun, wszystko dla Ciebie wygląda tak samo"
"wszystkie nowele mi się podobały, ale ta z Japonką pojechała najbardziej"
Chinką nie japonką. Wszystko dla Ciebie wygląda tak samo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones