PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137717}

Xtro

5,1 1 209
ocen
5,1 10 1 1209
Xtro
powrót do forum filmu Xtro

Chory film. Obrzydliwy. Duszny klimat. Nieciekawa muzyka. Beznadziejna fabuła. Słaba gra aktorów. Bezsens.
Takim filmom mówię NIE.
Nie polecam.

ocenił(a) film na 6
Motortown

Właśnie za to co wymieniłeś, takie filmy to legendy ;)

ocenił(a) film na 2
Motortown

Ten film to amatorskie gówno nagrane kuchenną kamerą, ani to śmieszne ani straszne po prostu żałosne... patrzy się na to z politowaniem. Aktorów to chyba z rynsztoka brali.

Boskigrom

znasz znaczenie słów film niskobudrzetowy ;>?????

Motortown

Dzięki temu jest dobry. Film ma przede wszystkim klimat. A to rzecz deficytowa we współczesnych tzw. horrorach robionych dla cieniasów.

ocenił(a) film na 7
Pikuslaw

Tak.Klimat tego filmu jest niesamowity,podobnie jak w wielu innych dobrych horrorach lat 80.Ciekawe jak mocno cenzura okaleczyła ten film,bo wydaje mi się że mocno.

ocenił(a) film na 6
Motortown

Ja rozumiem że ten film jest stary, ja rozumiem że niskobudżetowy.Ja rozumiem. . . ALE TEN FILM JEST CHORY. Jest ochydny, pełno w mim porypanych żeczy, Muzyka. . . taka jaka była w filmach sci-fi w tamtych l;atach. Sory ale klaun który podcina gardło facetowi, bączkiem, dziwactwo. Może i ten film ma klimat ale tylko 2 pierwsze i 2 ostatnie sceny były w miare. Później to przynudzanie i sceny wymyślane przez psycholi. Ten film powinien zostać zapomniany. Ja sie dziwie jak może wam sie podobać to . . . COŚ!?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones