PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137717}

Xtro

5,1 1 214
ocen
5,1 10 1 1214
Xtro
powrót do forum filmu Xtro

No tak. Liczyłem, że w tym filmie będzie więcej klimatu, więcej akcji, więcej obcego, i więcej sensu. Zamiast tego widzaiłęm chore sceny z klaunem zarzynającym wszystkich. . . bączkiem(?), mętne dialogi, i piepszącą sie ze swoim gachem francuzeczke. Ja rozumiem, że niski budżet, że stary, ale dajcie spokój. Już wcześniej robili lepsze horrory niż to.
Jedyne to fajny tytuł i pomysł na obcego, tylko tyle. Ale to wciąż za mało żeby podnieść z dna ten "film". Nawet "The Thing" nie obrzydził mnie tak jak to. Z tego filmu polecam obejżeć pierwsze i ostatnie 5 minut. Chory film, z chorymi scenami. Tylko obcy fajny. Zachęcił mnie do niego plakat, opis i tytuł. . . A TU ZAWÓ. Wszyscy może cie zacząć od drógiej części, bo jest o wiele lepsza niż to. . . COŚ. 3/10 za Fajnie wyglądającego Obcego.

ocenił(a) film na 3
mim1312

Film nie przetrwał próby czasu...kult? Jaki kult...
Nuda i sztampa, w dodatku fatalna muzyka i nędzne wykonanie, o montażu przeskakującym z wyblakłymi kolorami. Głupawe zakończenie.

ocenił(a) film na 6
eternal_champion

Muzyke można znieść, ale film wprost ocieka głupotą

ocenił(a) film na 6
eternal_champion

I to niby jest oldschoolowy horror? Niektórzy myślą że tak, a ja myśle że to mindf*ck. Aktorstwo jest tragiczne, muzyke przełkne, momentów głupoty w tym filmie jest. . . . . . . ummm. W sumie stanową 99% filmu. Zakończenie jeszcze bardziej mnie dobiło. Film pozostwi papke w twoim mózgu. Nieme filmy któe były robiony przy gorszych warunkach były lepiej nakręcone niż to. Pomysł nie był zły. . . wykonanie bylo, i to bardzo.

ocenił(a) film na 6
eternal_champion

I to niby jest oldschoolowy horror? Niektórzy myślą że tak, a ja myśle że to mindf*ck. Aktorstwo jest tragiczne, muzyke przełkne, momentów głupoty w tym filmie jest. . . . . . . ummm. W sumie stanową 99% filmu. Zakończenie jeszcze bardziej mnie dobiło. Film pozostwi papke w twoim mózgu. Nieme filmy któe były robiony przy gorszych warunkach były lepiej nakręcone niż to. Pomysł nie był zły. . . wykonanie bylo, i to bardzo.

mim1312

Zawsze mnie wkurzało to, że podczas gdy filmweb powinien być stroną na której można się zorientować czy film jest dobry czy zły na podstawie ocen innych, ludzie wolą wszystko wymieszać z gównem i że jacy to oni krytycy obeznani w kinematografii...ale takie komentarze jak wasze tutaj, aż zachęcają do obejrzenia tego wariata :D Scena z gifu z kwejka mnie zachęciła jak nie wiem.

k0peryto

Haha to samo xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones