PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119834}

Z archiwum X: Chcę wierzyć

The X Files: I Want to Believe
5,9 25 923
oceny
5,9 10 1 25923
Z archiwum X: Chcę wierzyć
powrót do forum filmu Z archiwum X: Chcę wierzyć

10/10 doskonały!

ocenił(a) film na 6

Wciąga od pierwszej minuty, zmusza do pracy mózgu(to jest fajne!) i nie
pozwala przewidzieć biegu wydarzeń-klasowy thriller, tylo ta świeższa
Scully w przeciwieństwie do Muldera znacznie gorsza...

ocenił(a) film na 3
Cinema2009

Hmm, jeden z niewielu filmów, które przerwałem w czasie oglądania. Może jeszcze ze dwa były w moim życiu takie. Nawet D-Wars się zmusiłem i po kilku razach obejrzałem do końca. Ale tego się niestety nie dało i raczej nie chcę do tego wracać.
Do flmu usiedliśmy w trzy osoby, ale po ok. 20 minutach przerwaliśmy i włączylśmy coś innego. Żadne z nas nie miało najmniejszej ochoty tego kończyć i tylko się cieszyliśmy, że jednak nie poszliśmy na to do kina. Przy tym Piła V to prawie arcydzieło...

ocenił(a) film na 4
Cinema2009

hahahaha jeśli to Ciebie zmusza do pracy mózgu to na prawdę jest mi przykro. Tak z ciekawości, jak radzisz sobie w świecie? Mam nadzieję że od 2008 co nieco się zmieniło w tej kwestii "myślenia"

Cinema2009

"zmusza do pracy mózgu(to jest fajne!)"

ale kisnę xD

ocenił(a) film na 8
Stefanek

O co wam chodzi użytkownikowi śię podoba i nikt mu nie zabroni
uważać ten film za Doskonały.
Mi Też się dosyć podobał.
Lecz Musiałem oglądać dwa razy ponieważ początek troche nudny, ale po 30 minutach się rozkręcał.
:D

ocenił(a) film na 6
Cinema2009

????? ... Sarkazm? Niestety, najwyrazniej nie...

ocenił(a) film na 7
Cinema2009

W uzupełnieniu należy obejrzeć film gdzie koleś rysuje kciukiem cyfry wybrane przez kobitki w zamian za francuza.

Poważnie tanio można dziś zarazić się opryszczką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones