PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527051}
3,2 2 592
oceny
3,2 10 1 2592
1,8 4
oceny krytyków
Z miłości
powrót do forum filmu Z miłości

Co się z nimi stało?

ocenił(a) film na 7

Dla tych co oglądali
Sprzedawczyni na końcu zasunęła coś o tym, że mąż gł. bohaterki wyjechał do Anglii ale sam nie wiem czy oni się czasami nie rozstali? W końcu tej lasce podobała się gra w tym filmie? Myślałem, że nie ale po końcówce sam nie wiem.
Film OK, sam nie wiem, czy realia kręcenia filmów dla dorosłych są rzeczywiście takie złe. Nie chce mi się w to wierzyc, zresztą na filmie tak naprawde fatalne były tylko warunki lokalowe, ekipa była raczej Ok.
Bicie rekordu- tego nie rozumiem zupełnie.
Dlaczego ludzie w ogóle decydują się na udział w filmach p.? Powód finansowy- żadne wytłumaczenie.
Potencjał filmu nie został wykorzystany w pełni.
Od razu na myśl przychodzi Zak i Miri ale tylko sam temat główny jest w obu tych produkcjach ten sam, reszta jest zupełnie odmienna.
Można obejrzec, 7/10.

ocenił(a) film na 8
mercg

Bicie seksualnego rekordu świata to nawiązanie do targów erotycznych Eroticon w Warszawie. W 2002 roku rekord 620 partnerów pobiła Klaudia Figura. W ciągu jednego dnia miała kontakt seksualny z 646 mężczyznami. Wtedy też ich zabrakło, tak jak w filmie. Tyle że Figura rywalizowała jeszcze z dwoma innymi dziewczynami – Claire Brown z Wielkiej Brytanii i Mayarą z Brazylii. Brown odpadła po 466 stosunkach, a Mayara przegrała wspomnianym „walkowerem”. Obecny rekord świata wynosi 919 mężczyzn i został ustanowiony na Eroticonie w 2004 roku przez Lisę Sparxxx. Ale o Klaudii Figurze dalej się pamięta – np. w Chinach, gdzie jest gwiazdą wśród młodych chłopców. Kojarzą ją z Polską częściej niż Wałęsę, Chopina czy Kopernika.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones