PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108118}

Z podniesionym czołem

Walking Tall
6,7 18 595
ocen
6,7 10 1 18595
4,8 5
ocen krytyków
Z podniesionym czołem
powrót do forum filmu Z podniesionym czołem

aaaaaaa... :-P

ocenił(a) film na 3

coś strasznego. Aż brak mi słów
fabuła rodem z poradnika dla przedszkolanki

dogger007

Jak ja uwielbiam krytyków (jak to kolega wyżej nazwał) " rodem z poradnika dla przedszkolanki ". Może kolega zasięgnął by troszkę informacji na temat Buford Pusser i dopiero mógłby cokolwiek napisać o fabule :)

ocenił(a) film na 3
adamw336

ojtam ojtam poprostu fil jest strasznie naiwny i denny a to że jest inspirowany prawdziwymi wydarzeniami to juz inna sprawa.
jak ktoś lubi filmy ze stevenem seagalem to z pewnoscią ta pozycja przypadnie mu do gustu :-) bez urazy oczywiście też czasem lubie obejrzeć tandetne kino akcji :-D

ocenił(a) film na 3
dogger007

Stare filmy z Seagalem są lepsze. Chociaż też nie mój gatunek.

ocenił(a) film na 5
dogger007

proste aremykańskie, chyba takie miało być i ciężko coś temu zarzucić... tak do obiadu polecam. Jeśli ktoś ma potrzebę rozwikłania zagadek egzystncjonalno filozoficznych... to nie polecam.

dogger007

No wlasnie obejrzalem i sam sie dziwie skąd te ochy i achy. Jest banalny jak "Domek na prerii". Po obejrzeniu Rundown chcialem obejrzec cos jeszcze z tym wielkoludem, a tu jakis film akcji dla przedszkolaków :) Za to polecam "Faster" z tym samym aktorem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones