PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=602254}

Z punktu widzenia emerytowanego nocnego portiera

Views of a Retired Night Porter
6,1 15
ocen
6,1 10 1 15
Z punktu widzenia emerytowanego nocnego portiera
powrót do forum filmu Z punktu widzenia emerytowanego nocnego portiera

Sądząc po ilości oceniających (3) jak i dyskutujących (0) mniemam, że film jest w naszym kraju niedostępny. Szkoda, bo "oryginał" Kieślowskiego można zobaczyć bez problemu nawet na YT, a "Z punktu widzenia emerytowanego portiera" znalazłem jedynie urywki, które tylko zaostrzyły mój apetyt na ten film. Może ktoś wie, czy będzie kiedyś wyświetlany np. na jakimś przeglądzie filmowym czy innej imprezie lub jest gdzieś do nabycia w rozsądnej cenie, ewentualnie może być link, cokolwiek. Film Kieślowskiego wbił mnie w ziemię, po "kontynuacji" nie spodziewam się zbyt wiele, cóż więcej może dodać od siebie bohater filmu - człowiek, który nawet nie zrozumiał w jakim świetle został ukazany, zresztą wg niego to co robił było jedyną słuszną drogą, niemniej ciekawi mnie czy po latach i pewnie wielu rozmowach z różnymi ludźmi i komentarzami na swój temat pan Marian nadal działa jak nakręcana zabawka. Niektórzy ludzie się nie zmieniają i na podstawie krótkiego urywku filmu Horvatha wychodzi na to, że on właśnie nie zmienił się nawet o milimetr, zatrzymał się na tym samym etapie - nadal lubi "kombojskie" filmy, a regulamin jest ważniejszy niż człowiek...

Pyrogenus

Jest dostępny tutaj: http://dafilms.com/film/7184-views-of-a-retired-night-porter/
Pozdrawiam.

Puchacz_2

Niestety już nie jest :( Ktoś ma jakieś nowe źródło?

pitbull_

Jest jakieś nowe źródło ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones