PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37390}

Za kilka dolarów więcej

Per qualche dollaro in più
8,1 53 636
ocen
8,1 10 1 53636
8,2 15
ocen krytyków
Za kilka dolarów więcej
powrót do forum filmu Za kilka dolarów więcej

Bo "Dobry Zly i Brzydki" nie wywolal we mnie takich uczuc i takiego zżycia sie z wszystkimi wydarzeniami na ekranie jak "Za Kilka Dolarow Wiecej". Dla mnie to najlepsza czesc trylogii.

ocenił(a) film na 9
Izzy_B

Dla mnie także,z całej trylogii,najbardziej podobało się "Za kilka dolarów więcej". Szkoda,że na DVD wydano tę część tylko z lektorem,bez polskich napisów.Lubię jednak oglądać filmy w wersji oryginalnej. Podobno na blu-ray są już polskie napisy.

ocenił(a) film na 9
jacekg9

"Za kilka dolarów więcej" to świetny film, ale jednak wolę "Dobry, zły i brzydki", chyba głównie dlatego, że do Eastwooda i Van Cleefa dołączył tam genialny Eli Wallach.

ocenił(a) film na 10
jacekg9

Teoretycznie, mając wersję DVD możesz ściągnąć sobie backup z sieci - już bez lektora ;)

zakwasny

Dobry zły i brzydki najlepszy z trylogii choć Clint w każdej części wymiatał.Tutaj jeszcze odgłosy strzelających rewolwerów brzmiały śmiesznie.

ocenił(a) film na 8
Izzy_B

Dobry zły brzydki zdecydowanie lepszy, tam po prostu wszystkiego jest więcej, więcej ciekawych charakterów, więcej miejsc akcji, po prostu wszystkiego więcej :). Oba jednak się świetnie ogląda. W zasadzie trochę dziwnie jest stawiać te tytuły obok siebie ponieważ "za garść dolarów" i "za kilka dolarów więcej" to podobne filmy nawet z tytułów, zaś "dobry zły i brzydki" jakby się od nich odrywa.

ocenił(a) film na 9
skt84

pierwsze oglądałem Za kilka dolarów więcej, dopiero po kilku latach obejrzałem dobry zły brzydki który jest niewatp;iwie najlepsza, przynajmniej dla mnie częscia trylogi dolara. Tak jak ktos napisał wyżej Eli Wallach jest genialny poprostu w swojej roli:) Film ogladałem już chyba 15 razy może więcej.
Zresztą cała trylogia to dla mnie arcydzieło i klasyka kina:)

Izzy_B

U mnie to samo. Nie tak rozwlekły, akcja co chwile, kultowe teksty i historia bardziej do mnie przemawia. Dobry, zły i brzydki też jest genialny, ma lepszą muzykę - oglądałem jako pierwszy, później Za garść dolarów, który odstaje od dwóch pozostałych i na sam koniec Za kilka dolarów więcej i trochę mi przyćmił ostatnią część trylogii.

Izzy_B

Tak, "Za Kilka Dolarów Więcej" okryte jest troszkę inna magią od pozostałych, i według mnie to najlepszy film z serii, i jeden z moich ulubionych westernów. Ale jeśli mielibyśmy wszystko rozkładać na części składowe, to nie oszukujmy się, muzyka bądź odgłosy rewolwerów wypadają o klasę lepiej w "Dobry, Zły i Brzydki".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones