PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37390}

Za kilka dolarów więcej

Per qualche dollaro in più
8,1 53 680
ocen
8,1 10 1 53680
8,2 16
ocen krytyków
Za kilka dolarów więcej
powrót do forum filmu Za kilka dolarów więcej

Na allegro wszystkie oferty to to samo wydanie z angielskim dubbingiem. Nawet na youtubie nie ma. Ktoś wie gdzie można kupić lub znaleźć w inny sposób?

Spójrz na ruchy warg bohaterów, do jakiej wersji pasują? Zauważ też że czołówki są w języku angielskim, więc wniosek powinien nasunąć Ci się sam... Oryginalna wersja dolarowej trylogii to ANGIELSKA. Italska to jedynie dubbing zrobiony później.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Zgłaszam naruszenie zasad. Odpowiedziałem ci na pytanie, a mnie wyzywasz. Nie zniżę się do twojego poziomu.

Widać nie każdy rozumie, że jeśli film jest włoskiej produkcji to język nie musi być włoski. Szkoda czasu takim użytkownikom to tłumaczyć, ale może ktoś inny skorzysta i będzie wiedział. Dolarowa trylogia powstała w języku angielskim. Jest to podstawowy język filmu. Włoski dubbing powstał na potrzeby włoskiej telewizji. Eastwood i wielu aktorów nie mówiło kwestii po włosku.

użytkownik usunięty
KLAssurbanipal

Film powstał jako niemy, bo tak było taniej. A twoje głupoty są nie na temat. Szukam wersji ITA i o tym się pisze. Równie dobrze mógłbym szukać każdego innego dubbingu.

Ja tylko koryguję błąd, jakoby wersja włoska była oryginalną. Zatem pisałem na temat. Film powstał jako wersja angielska, a włoska powstała później (dla publiczności przed TV we Włoszech), zatem nie jest oryginalna. Tyle w temacie.
Zresztą wiedząc, że film powstał po angielsku masz odpowiedź na trudność znalezienia na allegro włoskiej wersji językowej. Takiej szukałbym za granicą, najlepiej na ebayu, z zakładką włoską lub na amazonie włoskim o czym pisze Marian.

Dowiedziałem co pisałeś zanim edytowałeś posta wczoraj. Widzę, że jesteś którymś z tych kilku trolli na forum totalwar.org.pl.

ocenił(a) film na 10

Zajrzyj na włoski amazon, tam znajdziesz trylogie Sergio Leone z włoską ścieżką dźwiękową.

ocenił(a) film na 10

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones