PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=759421}

Za późno na gniew

Tarde para la ira
6,2 1 559
ocen
6,2 10 1 1559
Za późno na gniew
powrót do forum filmu Za późno na gniew

José nawiązuje romans z Aną. Ta nie wie jednak, że mężczyzna planuje zemstę na jej mężu, który był zamieszany w śmierć dziewczyny José i odsiaduje teraz karę w więzieniu.

ocenił(a) film na 8
Tomik_4

Taaakiego spojlera dać w dwóch zdaniach!

Krzypur

Dałem opis filmu z netu. Oglądasz filmy na "chybił trafił"?

ocenił(a) film na 8
Tomik_4

Często lubię popatrzeć na chybił-trafił

Krzypur

I nie wkurza Cię, że czasem stracisz czas na oglądanie filmu, który Ci się nie spodobał?

ocenił(a) film na 8
Tomik_4

Nie. A to dlatego, że czasami udaje mi się wyłuskać świetny obraz (dla mnie), który inspiruje mnie tak w życiu, jak i w przemyśleniach. Jeśli wezmę pod uwagę, ile czasu mężczyzna potrzebuje, by "zdobyć" kobietę, która bardzo mu się podoba, ile czasu tracimy na przystankach, w urzędach, ile czasu poświęcamy na gadki-szmatki.... No, widzisz, nie żałuję

Krzypur

Idziesz do kina i tak oglądasz spojlery. Ja np. lubię wiedzieć jak film jest zagrany, i o czym jest. zwłaszcza że interesuję się głównie sportem to nie mam zbytnio wieczorami czasu na oglądanie filmów.

Tomik_4

to BARANIE NAPISZ, ŻE JEST TO SPOJLER!!!!!
TO ZA TRUDNE DLA CIEBIE?

tisoc

Jaki spojler? To jest opis filmu z netu jak napisałem powyżej użytkownikowi "Krzypur" durniu.

Tomik_4

Lepiej nie dawać opisów filmu z netu, bo można głupotki napisać. Zdecydowanie lepiej obejrzeć film do końca i nie spać na nim - zresztą na tym filmie nie dało się spać, bo wciągał do samego końca.
Otóż "...mężczyzna NIE planuje zemstę na jej mężu...". Nie planował i nie zemścił się na jej mężu. Ale żeby to wiedzieć, trzeba było po prostu obejrzeć film.
Pozdrawiam serdecznie
M.

tmhtmh

chyba mu dales popalic...

tmhtmh

W "efilmach" brakuje moderatora - weryfikatora, skoro wstawiają błędne opisy filmów. Nie sposób bym oglądał każdy film. Tam zgłaszaj potencjalne reklamacje. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
Tomik_4

Opis błędny. José wcale nie planuje zemsty na mężu Any...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones