PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650706}

Zabij dla mnie

Kill for Me
5,5 2 633
oceny
5,5 10 1 2633
Zabij dla mnie
powrót do forum filmu Zabij dla mnie

4/10

ocenił(a) film na 4

Słabiutki film, zero logiki i pomysłu. Scenariusz tego "thrillera" był chyba pisany na kolanie ponieważ film jest przewidywalny do bólu i takich jak on było już tysiące. Niby scenariusz pisało aż trzech speców a wyszła kupa z tego, panowie chyba zamiast pracować nad filmem to musieli ostro walić w h**a. Jedyny plusik to ładna twarz Katie Cassidy i to by było na tyle plusów w tym filmie.

rs55

Niestety nie zgodzę się że film był przewidywalny! bo jeżeli film nie ma logiki to nie może być przewidywalny bo niby jak? ( a faktycznie tej logiki nie ma!) ja oceniam film na 6.5 może było by więcej gdyby nie bezsensowna końcówka która zepsuła cały film no i ta logikę.

ocenił(a) film na 3
rs55

Szczególnie gdy policja pierwszy raz przyjeżdża na zgłoszenie i nie przeszukuje całego terenu...
Film tak jak mówisz - słaby, niczym nie zaskoczył - przynajmniej mnie.

ocenił(a) film na 4
the_governor

Jak dla mnie twórcy chcieli włożyć do filmu zbyt wiele i dlatego słabo to wyszło: samobójstwo, okaleczenie, porwanie, cichy wielbiciel, prześladowca, historia rodem z Natashy Kampush, szalona współlokatorka.

ocenił(a) film na 3
Alicja_kosmitka

Zgadzam się z Tobą. Jednakże oprócz przerostu treści najbardziej irytowała mnie fatalna praca kamery i beznadziejny montaż.

ocenił(a) film na 4
the_governor

dobry montaż to podstawa, bez tego nie ma szans na udaną produkcję :)

rs55

Uwaga! Spojler!
Czytając komentarze przygotowałam się na to, że może mi się nie spodobać, ale stwierdziłam, że napatrzę się przynajmniej na Torrance'a. I co? I zabiły Go w zasadzie na początku filmu :D Co do reszty, to tak jak napisał ktoś już wcześniej: za dużo wszystkiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones