PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627420}

Zacznijmy od nowa

Begin Again
7,1 68 217
ocen
7,1 10 1 68217
6,2 19
ocen krytyków
Zacznijmy od nowa
powrót do forum filmu Zacznijmy od nowa

Plakat

ocenił(a) film na 6

Czemu reklamują to plakatem, który wyraźnie wskazuje na romans? Może chwilami jakieś iskry biędzy głównymi bohaterami leciały, ale nie o tym był ten film.

szpieg_ola

jak dla mnie plakat wcale nie wskazuje na romans, widać na nim po prostu taką przyjacielską relację

ocenił(a) film na 6
Agaciag

No nie wiem. Jak dla mnie wygląda to tak, jakby stali objęci dłuższą chwilę i o czymś rozmawiali - ja na przykład nie robię tak z przyjaciółmi. Poza tym, nieważne - facet + kobieta + kontakt fizyczny daje jak dla mnie oczywiste skojarzenie z romansem.

ocenił(a) film na 8
szpieg_ola

Zgadzam się w 100%. Cały film czekałam kiedy coś zacznie między nimi być właśnie przez ten plakat. To, że cieszę się, że tego nie było to już inna sprawa ;)

ocenił(a) film na 8
szpieg_ola

Było napięcie między nimi. W momencie kiedy chodzili po mieście słuchali wspólnie muzykę. A potem od rozwinięcia w drugą stronę powstrzymał ich jej współlokator. Ale w gruncie rzeczy mam wrażenie, że oni czuli, że powinno się to potoczyć tak jak to się potoczyło.

ocenił(a) film na 8
mayka_og

Dokładnie :) Ten film nie był oczywisty, nie wszystko było podane na tacy. Mnie się podobało to ukryte napięcie i realne a nie bajkowe zakończenie.

użytkownik usunięty
szpieg_ola

Tak, też trochę czuję się zawiedziona tym wątkiem. Ostatecznie wyszło na to, że film był naprawę o muzyce, nie o miłosnych perypetiach, co jest ogromnym plusem i wyróżnia ten film spoza amerykańskich produkcji. Z drugiej strony - przyzwyczajona do szablonów - czuję jakbym nie obejrzała filmu do końca.

ocenił(a) film na 7
szpieg_ola

To się nazywa zrobić z jednej chwili takich w filmie reklamę do obejrzenia filmu:)

szpieg_ola

może plakat rzeczywiście trochę nastawia na romans, ale mnie podobało się to, że żadnego romansu między głównymi bohaterami nie było :) choć trzeba przyznać, że widać między nimi pewne napięcie i raz myślałam, że się pocałują. w każdym razie to dobrze że zrezygnowali z takiego oklepanego wątku:))

ocenił(a) film na 7
isobel

Dokladnie tak...bo wtedy bylaby to kolejna banalna produkcja w stylu hoolywodzkim

isobel

Dokładnie ja tylko przez tą całą mase sytułacji w których o włos nie doszło do pocałunku oglądałem film do końca, z ciekawości z kim finalnie na końcu bedzie ta dziewczyna, gdyby ten koleś był zwykłym promotorem, film byłby nudny i wyłączył bym go w połowie.

ocenił(a) film na 7
szpieg_ola

też tak uważałam. Że to będzie romans. W trakcie filmu miałam nadzieję, że jednak nie sprowadzą tego do romansu itd. Dziwne były te relacje wszystkich bohaterów i ich wybory. ale cóż. Życie.

ocenił(a) film na 7
szpieg_ola

Przyznam, że nie zwróciłabym uwagi, gdyby nie twój komentarz. Na początku filmu byłam przekonana, że to kolejny romans. Szkoda, że ktoś tak rozegrał kwestię tego plakatu - niektórych może to zwyczajnie zniechęcić do obejrzenia filmu.

ocenił(a) film na 8
szpieg_ola

Plakat z samochodem zdecydowanie lepszy.

ocenił(a) film na 8
szpieg_ola

Jak na moje, plakat wcale wyraźnie nie wskazuje na romans. Ja tu widzę tylko dwoje ludzi w bliskiej relacji, niekoniecznie zaraz romantycznej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones