PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94638}

Zaginione

The Missing
6,7 7 120
ocen
6,7 10 1 7120
Zaginione
powrót do forum filmu Zaginione

ZAGINIONE to świetna filmowa robota pod każdym względem.
Od strony technicznej jest perfekcyjny - piękne artystyczne zdjęcia (wielki plus), ładna klimatyczna muzyka, genialne aktorstwo Jonesa (!!!) i Blanchett i nie tylko (jest tu jeszcze Val Kilmer, Aaron Eckhart itd...)... no i napięcie! Film trzyma w nieustannym napięciu, ma bardzo mocny klimat, potrafi porządnie wystraszyć, zapada głęboko w pamięć bo oglądnięciu całego, wstrząsa, porusza, daje do myślenia w pewnych sprawach! Jest to z całą pewnością jeden z najlepszych filmów, jakie ostanimi latami oglądałem.. JEŚLI MASZ WĄTPLIWOŚCIE CZY GO ZOBACZYĆ BO WIDZIAŁEŚ NEGATYWNE RECENZJE NA TYM PORTALU TO NIE SUGERUJ SIĘ NIMI ZA NIC W ŚWIECIE....ja o mało co tak nie zrobiłem i straciłbym wtedy ponad 2h perfekcyjnej filmowej roboty zapadającej w pamięć nie tylko wykonaniem!

ocenił(a) film na 10
davemaster

Film do tego bo zapomniałem napisać jest po prostu piękny, wzruszający, i poruszający do głębi. Na prawde POLECAM każdemu

ocenił(a) film na 10
davemaster

Nie moge uwierzyć, żę jest on tak mało popularny i niedoceniony...wszak zdjęcia i aktorstwo i na Oscara miało by duże szanse!

Na szczęście nawet na FW są ludzie którzy potrafią docenić ten genialny film. Dziękuje Wam:

focus (Dzięki!)
gruszkaa (choć tu wypowiedź nie jest jednoznaczna)
Motortown (ogólnie dobre rozumowanie, choć za niska ocena)
stach-m (Dzięki!)

davemaster

Kurcze, jak dobrze,że tu dziś weszłam. Zobaczyłam,że dziś leci na Polsacie o 22 i postanowiłam zaczerpnąć opinii, i tak zachwalasz,że mam już seans wieczorny zapewniony :-)dzięki!

ocenił(a) film na 7
davemaster

Masz rację, bardzo dobry film. Robi wrażenie. Oglądałam go parę lat temu, ale wciąż pamiętam, że długo nie mogłam się po nim otrząsnąć...
No i genialna jak zawsze Cate Blanchett.

Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 8
davemaster

Napisałem swoją opinie o filmie nie czytając Twojej ale widzę, że użyliśmy prawie tych samych sformułowań. 10 to może przesada ale na pewno 8-9. A że miłośnikom Bondów, Archiwów X i różnych innych arcydzieł się nie podoba, to co?
pzdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones