PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94638}

Zaginione

The Missing
6,7 7 116
ocen
6,7 10 1 7116
Zaginione
powrót do forum filmu Zaginione
brzydal1981_filmweb

w takim razie oglądam dziś wieczorem!

ocenił(a) film na 7
syla31

A potem polecam OGNISTY PODMUCH oraz CZŁOWIEKA RINGU. Ten sam reżyser, ale filmy ZAJEFAJNE. Nieweim czy są emitowane w jakiejś stacji, w takm razie pozostaje dvd.

brzydal1981_filmweb

"Człowieka ringu" oglądałam, bardzo mi się podobał, a za tym drugim filmem się rozejrzę. Dzięki :-) Spojrzałam jeszcze na Twój profil , by zobaczyć, co jeszcze warte obejrzenia, i zwrócił moją uwagę film Obecność, ale chyba się nie zdecyduję, bo boję się oglądać sama horrorów. Powiedz mi proszę więc czy jest bardzo straszny i czy jest zagadka? :-)

ocenił(a) film na 7
syla31

Ja osobiście lubie oglądac horrory wieczorem, bo wtedy są najlepsze wrażenia he.W tym filmie nie ma żadnych krwawych scen jest tylko świetny klimat który jest wynikiem bardzo dobrze dobranej muzyki. Takie film należa teraz do rzadkości, bo teraz czesto jest tak że jak jest horror to musi być krwawa jadka, a zapominają o odpowiednim klimacie który jest wynikiem odpowiednio dobranej muzy, i tak jest tutaj. Dodatkowym smaczkiem jest fakt że jest to historia na faktach. A jeśli szukasz zagadki to zobacz sobie film SINISTER, świetny klimat oraz zagadka zabójstw które trwają kilkadziesiąt lat ....... reszty ci nie mówie. Ale polecam ZOBACZ sobie oba. MI sie podobały. Chociaż OBECNOŚC jest lepszy, ale to juz sama zdecydujesz

brzydal1981_filmweb

Obecność -bardzo dobry ale straszny film. Nie spałam po nim całą noc...

ocenił(a) film na 7
Bates1992

Ja ze snem nigdy nie miałem problemu, może dlatego że w dzieciństwie naoglądałem sie za dużo programu 997 he. A na poważnie to z chwila zakonczenia emisji przestaje o nim myśleć i już.

brzydal1981_filmweb

No ja tak nie potrafie, zwłaszcza kiedy film opowiada o jakimś opentaniu bądz duchach. Krwawa jadka, seryjni mordercy , potwory itp mnie nie ruszają, ale wygięte ciała i twarze juz tak. Brr... Lepiej sobie nie przypominać, bo teraz mieszkam sama i obejżenie takiego horroru, oznacza koszmar na całą noc.

Bates1992

Nastraszyłaś mnie, chyba się nie odważę samej oglądać :-)

brzydal1981_filmweb

Sinister nie podobał mi się, pamiętam,że ostatnia scena zwłaszcza. Ja właśnie nie lubię się bać, to mnie stresuje, a już wykluczone,żebym sama oglądała horror.Zgadzam się z Tobą,że klimat powinien przyprawiać o dreszcz, a niebrutalne sceny i krew . Komentarze koleżanki nastraszyły mnie :-), bo to jest tak ,że jak facet mówi - "nie bój się,nie jest strasznie" , a dziewczyna "ja się bałam", to wierzę dziewczynie ;-)))),i wiem,że też bym się bała. Ale kiedyś, z kimś przy boku, chętnie obejrzę, i na pewno nie może to być koleżanka :-))

syla31

A kto wie czemu indianie wędzili tego kolesia w worku?

syla31

Obecność oglądałam z chłopakiem który niczego sie nie boi, ale widziałam że ten film zrobił na nim wrażenie. To już nie czułam się bezpiecznie, skoro taki twardziel sie przestraszył, no to ca ja biedna miałam robić? Opcja była jedna:nie spać, tylko się pilnować. Z perspektywy czasu myślę że to było głupie, ale pewnie jakbym ponownie oberzała, sytuacja by się powtórzyła. Pozdrowienia :)

ocenił(a) film na 7
Bates1992

BIEDNA ?. W to niewierzę :) . Według badań naukowych kobiety mają twardsze psychyki od mężczyzn.

brzydal1981_filmweb

No to mnie nie obejmują te badania :)

ocenił(a) film na 7
Bates1992

Nie obejmują ?, a piszesz jak dziewczyna :)

brzydal1981_filmweb

Bo nią jestem ;) ale nie podlegam tym badaniom :)

ocenił(a) film na 7
Bates1992

Trochę cierpliwości, nie znasz jeszcze swoich możliwości :)

Bates1992

Eeee tam głupie!:-) myślisz, że ja bym się nie bała :-) z drugiej strony co straszniejsze? horror czy pilnowanie siebie i twardziela, bo jak jedno podskoczy ze strachu to drugie może mieć stan itp. Nieee, to nie na moje nerwy, pójdę za rada i propozycją Kolegi i przerzucę się na kreskówki :-))
pozdrawiam Cię :-)

syla31

...stan przedzawałowy miało być :-)

ocenił(a) film na 7
syla31

Ja na horrory nigdy nie patrzylem pod kątem emocji. Każdy taki film ma swój poćzątek i koniec. Już bardziej od horrorów poruszają mnie filmy romantyczne np UWIERZ W DUCHA, albo film TITANIC, ma świetną muzyką Celine Dion przy której naprawdę można sie wzruszyc.A co najlepiej oglądac ?, Kreskówki oraz komedie romantyczne np. SPACER CHMURACH. Teraz oglądam bo jutro rano do roboty, a trzeba jakoś sobie poprawić nastrój przed kiepskim dniem :). Miłego wieczoru hej

ocenił(a) film na 7
syla31

Patrząc na opisy dziewczyn dochodzę do wniosku że najlepszym sposobem na spędzenie wspólnego wieczoru nie jest już romantyczna kolacja przy świecach tylko wspólne oglądanie horrorów :). A odbiegając od horrorów zobacz sobie KRUDOWIE albo RALF DEMOLKA, obie bajki są ze stajni Disneya. Na pewno nie bedziesz się bać tylko na pewno się uśmiejesz :), a każdy wie że smiech to zdrowie !!!.

brzydal1981_filmweb

Nie nie nie, zostań przy kolacji!! :) bo oglądanie horrorów nie jest romantyczne ...

brzydal1981_filmweb

Ależ zdecydowanie romantyczna kolacja przy świecach wygrywa!!a horror, to kiedyś po kolacji... choć z drugiej strony kto normalny po romantycznej kolacji włączałby horror...hmm, cofam to! :-)
a te bajki chętnie obejrzę, choćby z braku partnera do kolacji i horrorów..zostaje tylko się śmiać :-)

ocenił(a) film na 7
syla31

Tylko sie śmiac i CZEKAĆ NA LEPSZE JUTRO :) , ja tak ciągle robię :)

ocenił(a) film na 7
syla31

Mała poprawka, KRUDOWIE nie są od Disneya.

brzydal1981_filmweb

Spoko, byle było wesoło :-)
już się za nimi rozglądam :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones