PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11915}

Zaginiony w akcji 3

Braddock: Missing in Action III
6,2 4 205
ocen
6,2 10 1 4205
Zaginiony w akcji 3
powrót do forum filmu Zaginiony w akcji 3

No calkiem niezly film z Chuckiem Norrisem ktory dal chyba z siebie wszystko i walczyl jak Rambo :) Wedlug mnie to bardzo dobrze pokazany zostal tutaj koniec wojny w Wietnamie jak Amerykanie wynosili sie stamtad i wszystko niszczyli i zabierali i bramy byly pozamykane a ludzie chcieli wsiasc do helikopterow i poleciec do Ameryki.
Chuck Norris jako pulkownik Braddock poszukuje swojej wietnamskiej zony ale omylkowo mysli ze zginela w wybuchu domu. Po wielu latach dowiaduje sie ze jego zona zyje wraz z jego synem w Wietnamie a wiec wyrusza z powrotem do Wietnamu zeby ich uratowac.
Calkiem niezly film bo akcja caly czas trzyma sie filmu, jest duzo strzelania i wybuchow no i krwi - czyli wszystko to co najbardziej lubie w takich filmach. Ogolnie polecam wszystkim milosnikom filmow wojenno-sensacyjnych bo innym juz film sie nie spodoba chyba glownie dlatego ze wystepuje tu Chuck Norris.

ocenił(a) film na 5
Axel

Początek z ewakuacją Sajgonu bardzo mi się podobał ale np: Rozwalenie
pseudo Radzieckiego śmigłowca z M-16, przewózka z setki dzieci jedną
ciężarówką, no a najbardziej mnie wkurza że Wietnamczycy zamiast Kałaszy
mają amerykańskie Emki i inny sprzęt USA. Przegięć jest tu od ch...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones