PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=157059}

Zakochani widzą słonie

Voksne mennesker
7,0 10 820
ocen
7,0 10 1 10820
6,8 5
ocen krytyków
Zakochani widzą słonie
powrót do forum filmu Zakochani widzą słonie

przewijałam ten film, bo trochę mnie nudził, czy wie ktoś mniej więcej kiedy jest kolorowy moment, bo chyba go przewinęłam

ocenił(a) film na 10
BlueLips

gdy jadą do kliniki aborcyjnej, on zjeżdża na leśną drogę, ona sie przebudza i pojawia się kolor.
wiem, że napisałam to dość dziwacznie ale chyba wiadomo o co chodzi :)

sup3r_51ck

Nie, to nie było w lesie. Wcześniej, kiedy czekali na przepłynięcie statku, na moście. : )

ocenił(a) film na 10
permanentvacation

zapamiętałam to troszkę inaczej, ale dla pewności sprawdzę :)

ocenił(a) film na 10
permanentvacation

sprawdziłam, masz rację kolor pojawia się przy moście, w 90 minucie filmu

permanentvacation

dziękuję

ocenił(a) film na 8
BlueLips

mmm? jak można ocenić na 8/10 film, który raz, że nudził.. a dwa, że się go przewijało więc ciężko powiedzieć o tym, że się widziało się ten film. interesujące

gregol

gdy oglądałam pierwszy raz to przewijałam, za drugim razem nie i dlatego taka ocena ;)

ocenił(a) film na 8
BlueLips

Jeeeejku. Ja kocham ten moment. Czekam cały film, na to jedno, bardzo krótkie ujęcie. To nawet moment z definicji czasu nie jest!
Ujęcie jest tak subtelne, że zawsze zauważam je kiedy na nowo wchodzi czarno-biała taśma!
:)

ocenił(a) film na 9
gotkot

Dokładnie! Film leżał u mnie na półce już jakiś czas więc postanowiłam obejrzeć.
To jedno kolorowe ujęcie daje poczucie pozytywnej energii i przywraca wiarę w ludzi, no a przede wszystkim jest taak przepełnione miłością, że aż miło.
Film z początku rzeczywiście nudnawy, ale ja tam nie żałuję, dla tej jednej sceny było warto :)

ocenił(a) film na 8
Martusia21095

Och tak, niby jedno ujęcie a ileż w nim symboliki i emocji! Bardzo ciepły moment w z pozoru przygnębiającym filmie.

gotkot

to prawdą chłopak ostatni raz przez krótka chwilę widzi swój świat kolorowy
potem gdy podejmuje decyzję o wstapieniu w szarą rzeczywistośc codziennego zycia
znowu widzimy szarości :( ta krótka chwila to nadzieja, a potem zejście :( i doł




:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones