PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118262}

Zakochany Paryż

Paris, je t'aime
7,1 29 416
ocen
7,1 10 1 29416
6,7 11
ocen krytyków
Zakochany Paryż
powrót do forum filmu Zakochany Paryż

^^ Dawno się tak nie uśmiałem jak po przeczytaniu ciekawostki !! Dziękuję bardzo za jej dodanie bez tego nie miałbym pojęcia że film był kręcony w Paryżu:D

Kambei

heh.. nooo, ja np. tego nie wiedziałem hehe ^^

użytkownik usunięty
Kambei

A czy to, że w filmie akcja dzieje się w Paryżu musi oznaczać to, że film kręcono właśnie w tym mieście? Nie. Następnym razem pomyśl trochę przed założeniem takiego tematu.

Ciekawostka z założenia powinna być ciekawa a informacja o tym, że niebo jest niebieskie nikogo nie interesuje i raczej nikt nie oczekuje od innych tego by mu to tłumaczono. Wystarczy przeczytać pierwsze zdanie recenzji, czy zobaczyć pierwsze ujęcie w filmie by wiedzieć że był kręcony w Danym mieście... Spójrz na świat z lekkim przymrużeniem oka jak twórcy tego filmu, nie traktuj wszystkiego dosłownie, i nie atakuj innych tylko dlatego że w przeciwieństwie do Ciebie mają poczucie humoru i potrafią czerpać radość z drobnych rzeczy, takich jak ciekawostki na filmwebie.

Kambei

LOL! Ciekawostka faktycznie dobra ;D

Chociaż sam film trochę mnie rozczarował ;/

użytkownik usunięty
Kambei

No patrz, a ja myślałam, że w Tokio...

ocenił(a) film na 8
Kambei

lol, no w końcu Wieża Eiffla jest jeszcze w Las Vegas, a coś podobnego do Łuku Triumfalnego w NY bodajże... hm... tytuł Paris, je'taime też faktycznie nie świadczy o tym w jakim miejscu był nakręcony... matko święta!!! nie byłam w Paryżu ale to chyba widać, że to Paryż:D

ocenił(a) film na 6
alice87

hahahhaa :D

alice87

Wieza Eiffla jest jeszcze w Blackpool, haha!

ocenił(a) film na 8
lol_ka

a ŁUK TRIUMFALNY jest jeszcze w Ślesinie hahahahaha

icoja

Natomiast w Świebodzinie mamy pomnik Jezusa, którego w Paryżu, na pewno nie ma. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones