PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118262}

Zakochany Paryż

Paris, je t'aime
7,1 29 405
ocen
7,1 10 1 29405
6,7 11
ocen krytyków
Zakochany Paryż
powrót do forum filmu Zakochany Paryż

Moje klimaty

ocenił(a) film na 8

Jeśli ktoś lubi jak ja francuskie klimaty to gorąco polecam:)

ocenił(a) film na 7
ang1234

Dokładnie tak, szukałem czegoś francuskiego, czego nie widziałem i trafiłem na to. Nastrojowo, melancholijnie i bardzo "francusko". Idealnie :)

ocenił(a) film na 8
KingFake

a znasz może jeszcze jakieś filmy w tym klimacie koniecznie z Francją w tle ? :)

ocenił(a) film na 7
ang1234

A widziałaś, pozycje dla mnie oczywiste, czyli 2 dni w Paryżu i 2 dni w Nowym Jorku? (w tym drugim akcja co prawda dzieje się w USA, ale dzięki zgrai francuzów klimat tworzy się nawet w centrum fast foodów :))

ocenił(a) film na 8
KingFake

la Ciebie oczywiste ale ja nie widziałam , nawet nie słyszałam Za to wiem że obejrzę w najbliższym czasie, dzięki:)

ocenił(a) film na 7
ang1234

Jasna sprawa :) jak coś to uderzaj z recenzją :)

ocenił(a) film na 8
ang1234

a propos innych klimatycznych filmów z Paryżem w tle, to bardzo polecam "O północy w Paryżu" - tak jak na ogółem nie przepadam za twórczością Woody'ego Allena (odrzuca mnie, kiedy reżyser za pomocą własnego filmu próbuje pokazać, jak wielkim jest erudytą), tak ten film mnie bardzo pozytywnie zaskoczył - oprócz samego klimatu Paryża mamy też przyjemną podróż w klimaty z przełomu XIX/XX wieku (20. lata XX wieku, a także nuta wcześniejszej epoki) :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones