PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118262}

Zakochany Paryż

Paris, je t'aime
7,1 29 415
ocen
7,1 10 1 29415
6,7 11
ocen krytyków
Zakochany Paryż
powrót do forum filmu Zakochany Paryż

Film z rodzaju "Taki sobie dobry" 6/10 Niektóre sceny świetne, niektóre przeciętne, niektóre za długie, niektóre za krótkie. Dla mnie wiele cech wspólnych z Jarmushowską "Kawą i pamierosami" Wciąż o jednym, ale na wszystkie możliwe sposoby. Trochę jak przegląd kinowych wariacji miłosnych. Nie mdli, ale chwilami nuży. Scena z mimami 10/10. Scena z wampirami 9/10. I bardzo subiektywny, wniosek końcowy- Za mało Gasparda Ulliela...

ocenił(a) film na 8
Priscilla

Ja cały projekt oceniam na 8. Uwazam, ze z takich pomysłów wychodzą ciekawe rezultaty. Niektóre etiudy rewelacyjne! a niektóre poniżej oczekiwań :) chociaż jakiś wyjątkowo słabych nie było. Według mnie najlepiej spisali się: Oliver Schmitz, Gurinder Chadha oraz Isabel Coixet.

ocenił(a) film na 10
kjam

Film oceniam na 10, bez względu na różnorodność i rożną jakość epizodów. Wydźwięk filmu jest rewelacyjny - pomijam tutaj komentarze zwolenników filmów akcji, którzy oczywiście wieszają psy na tym niedocenionym projekcie. Ktoś kiedyś napisał, że nie sposób docenić ten film jeśli nie poczuło się wyjątkowego klimatu Paryża. Zgadzam się w pełni. Dziś spędziłem trochę czasu na poszukiwaniu grobu Oscara Wilda na cmentarzu Pere Lachaise. To jeden z moich ulubionych epizodów. Właściwie nie przychodzi mi do głowy epizod, który oceniłbym negatywnie. Może ten z Pigalle, w paryskim burdelu. Niezdecydowanym polecam obejrzenie tego filmu. Ale nie dla rozrywki w towarzystwie przy piwie. Potrzebny jest odpowiedni nastrój...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones