PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702289}

Zanim się obudzę

Before I Wake
5,9 28 314
ocen
5,9 10 1 28314
4,4 5
ocen krytyków
Zanim się obudzę
powrót do forum filmu Zanim się obudzę

Jestem ciekaw jego roli w tym filmie, zapowiada się rewelacyjny aktor, patrząc po tym jak zagrał w Pokoju.

ocenił(a) film na 8
Maniek_39

I chyba tylko dla niego obejrzę ten film. Chociaż kto wie, może i nie będzie takie złe.

Maniek_39

Widziałem dzisiaj plakat "Zanim się obudzę" i właśnie tylko dlatego że widziałem go jak gra w "Pokoju" to aż zajrzałem teraz na filmweba - też jestem ciekawy jak wypadnie w tym nowym filmie.

redie

To nie jest jego nowy film. Nakręcił go jeszcze przed "Pokojem". Firma która zrealizowała ten film miała kłopoty finnsowe i "Zanim się obudzę" leżakowało 2 lata czekając na poprwę sytuacji, by trafić do dystrybucji.

Maniek_39

Szkoda, że wrzucili go do roli jakiegoś typowego chłopaczka z horroru. No, ale może mu to nie zaszkodzi ;)

ocenił(a) film na 3
Bialo_czerwona

On tam prawie w ogole nie gra, jest slodki jak cukiereczek i mowi I'm sorry

mushyna

To kaszana :<

ocenił(a) film na 7
mushyna

Nie gra? a co robi? katering donosi? Zagrał świetnie jak na swój wiek. O wiele lepiej niż inne małe gwiazdki hollywoodu. Nie planowałem oglądać Pokoju ale przez tego dzieciaka obejrze ten film

Maniek_39

Cześć :)

użytkownik usunięty
Maniek_39

*jak został wyreżyserowany w Pokoju.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones