PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723705}

Zanim się pojawiłeś

Me Before You
7,5 186 424
oceny
7,5 10 1 186424
5,3 15
ocen krytyków
Zanim się pojawiłeś
powrót do forum filmu Zanim się pojawiłeś

Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego główna bohaterka zostawiła swojego chłopaka z którym była 7 lat?Ja dniosłem wrażenie że poleciała na hajs tego niepełnosprawnego.

ocenił(a) film na 5
edward_sztacheta

Akurat powody rozstania z chłopakiem pokazane były jasno i klarownie - facet się zmienił i ich drogi się rozeszły. Zaczął o siebie dbać, odniósł sukces i w pewnym momencie tak bardzo się tym zachwycił, że skupił na sobie całą uwagę. Przyjrzyj się ich relacji - mówił tylko o sobie, liczyły się dla niego tylko jego sukcesy, jego zainteresowania, jego własna osoba. Nie słuchał o jej problemach, zbywał ją, wszelkie wspólne plany sprowadzał do tego, że on wymyślał coś dla siebie,a ona miała się dostosować.
W tym momencie spotkała faceta, który zaczął dla odmiany skupiać uwagę na niej, na jej potrzebach, marzeniach. Przedkładał jej dobro, rozwój, plany nad swój komfort i zdrowie. Nie dziwne, że szybko zmieniła obiekt westchnień.

Veleha

aa racja, dzięki

edward_sztacheta

absolutnie zgodzę się z tym co napisał/a Veleha, ale dodałabym też że był to związek z wygody: oboje mają kompletnie inne zainteresowania, inne ambicje. nie pasują do siebie i dobrze o tym wiedzą, ale nie mają sił i chęci żeby szukać nowego związku, więc są ze sobą... bo to wygodne. tak przynajmniej to zinterpretowałam po przeczytaniu książki - tam mamy większy wgląd w związek Lou i Patricka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones