PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723705}

Zanim się pojawiłeś

Me Before You
7,5 186 484
oceny
7,5 10 1 186484
5,3 15
ocen krytyków
Zanim się pojawiłeś
powrót do forum filmu Zanim się pojawiłeś

Jestem ciekawa waszego zdania czy warto ją czytać....książka była cudowna, film bardzo fajny....obawiam się,że kontynuacja może się nie spodobać lub nie będzie tak dobra jak pierwsza część. Jestem ciekawa waszych opinii. Pytanie czy powstała by druga część filmu...:)

ocenił(a) film na 6
karolcia902401

Jak dla mnie kontynuacja jest słaba w porównaniu do I części. Trochę ciągnięta na siłę historia, chwilami jest tak drętwo, że wytrzymać się nie da...
Bez Willa to nie to samo. Nowe wątki nie są tak interesujące jak te ukazane w "Me before you". Ja nie polecam, ale każdy ma swój gust :))

ocenił(a) film na 9
karolcia902401

Pierwsza część książki była cudowna, ale druga... wolałabym żeby nie powstała :) Jest jakby pisana na siłę, to chyba nie przypadek, że druga część wyszła w podobnym czasie co film na podstawie pierwszej części :) Historia przedstawiona w pierwszej części była dla mnie kompletna, reszta była niepotrzebna. Moim zdaniem nie byłoby z tego dobrego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones