PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1431}

Zasady walki

The Art of War
6,5 9 859
ocen
6,5 10 1 9859
Zasady walki
powrót do forum filmu Zasady walki

HAHHAHAHHA

ocenił(a) film na 2

ŁOHOHOH jeszcze mi łzy lecą ze śmiechu jak zobaczyłem tą wyczesaną scene końcową...gdy 9mm strzelają do siebie dosłownie z metra i nie mogą trafić AAAAAAAHAHAHAHAHHA...i motyw jak w niektórych tez filmach....gdy wypadli przez szybe i upadli..nie mieli siły się podnieść a za minute walczyli jakby ktoś ich naładował prądem :D dobra komedia ..niestety 2/10

ocenił(a) film na 4
Jecks

Cała końcówka filmu to poprostu komedia, aż się zaksztusiłem pod koniec herbatą ;)

Antalix

szkoda że się wtedy nie udławiłeś jednego głupka mniej by było

Armagedon

hahah

ocenił(a) film na 10
Armagedon

popieram kolegę... szkoda słów... zaczynam wątpić, że ludzie piszący tak żałosne komentarze mają jakiekolwiek pojęcie o kinie, filmach itd... :/

P.S. Dałem 10/10... bardzo dobry, wciągający film.

ocenił(a) film na 6
greenman_2

Znalazł się kolejny mądrala, co daje 10... www.żal.pl [']

NYPD

i kolejny kretyn, www.ssijpale.com :)

:)

ocenił(a) film na 6
loc_dog

Dobra, pojechaliście ludzie po sobie, ale fakt faktem, że ta końcowa scena walki wygląda jak uboga wersja tych z Matrixa czy Equilibrium. Już pal licho, że słabo ją nakręcili, ale najgorsze, że ona tu jak pięść do nosa pasuje, bo to czyste science-fiction, a Zasady Walki pretendują do zwykłego filmu sensacyjnego, stąd dość spory zgrzyt. Jedyne tego logiczne wytłumaczenie, to że pojedynkowali się dwaj najgorsi strzelcy na naszym globie.

ocenił(a) film na 7
Roy_v_beck

zgadzam się! ogólnie intryga prowadzona przez cały film ciekawie. ale końcowa scena po prostu zrujnowała całość.

ocenił(a) film na 5
hbk06_qbas

Film przewidywalny...ogólna intryga była ok, pojawiło się nawet kilka fajnych momentów. Szczególnie zapadła mi w pamięć scena..........SPOILER.......... kiedy Shaw wchodzi po mieszkania Jenny słysząc krzyki, widzi jak azjata strzela do niej, potem fight, zabija go i jak patrzy w lustro starając wyobrazić sobie co tu się stało, to było dobre. Szkoda, że tego typu scen było niewiele, a jeśli już trwały krótko.

Film wg mnie nie był jakiś tragiczny, scena końcowa.......SPOILER......... kiedy robią uniki od kul jak w Matrixie wywołała emocje typu WTF oraz facepalm. Przez sentyment do Snipes'a 6.

ocenił(a) film na 7
jimix_20

sentyment do Snipes'a oraz nieodżałowanego Kyle'a Reese'a z Terminatora :-))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones