PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=96941}

Zatopieni

Submerged
4,1 174
oceny
4,1 10 1 174
Zatopieni
powrót do forum filmu Zatopieni

...Jeszcze nie tak źle!!! Spodziewałem sie czegoś gorszego a miło się zaskoczyłem ;) 8/10

ocenił(a) film na 6
pawelluci

Ale przyznasz chyba ze troche abstrakcyjne niektóre rzeczy tam byly czyz nie?? Tzn taki kosmiczny scenariusz :D, a najbardziej mnie rozwalilo to ze ten samolot pod woda wciaz mial prąd, nieznam sie na tym ale mysle ze chyba nie powinien miec wciaz pradu??

Zeke

Mnie rozwaliło cos innego.
Nurkowie sobie wchodzą do samolotu po drabince(dół drabinki w wodzie, góra już na powerzchni). Wychodzą tak samo bez żadnych problemów-kabaret.
Przy takim ciśnieniu woda powinna całe powietrze wyprzeć. Nie może być tak, że woda sąsiaduje z powietrzem na dnie ocenau! (na bardzo niewielkiej głebokości owszem)
To sparawia,że film oceniam niestety 1/10, z filmu akcji przerodził się w komedie

Zeke

Mnie rozwaliło cos innego.
Nurkowie sobie wchodzą do samolotu po drabince(dół drabinki w wodzie, góra już na powerzchni). Wychodzą tak samo bez żadnych problemów-kabaret.
Przy takim ciśnieniu woda powinna całe powietrze wyprzeć. Nie może być tak, że woda sąsiaduje z powietrzem na dnie ocenau! (na bardzo niewielkiej głebokości owszem)
To sparawia,że film oceniam niestety 1/10, z filmu akcji przerodził się w komedie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones