PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1323}

Zawrót głowy

Vertigo
7,7 38 090
ocen
7,7 10 1 38090
8,4 38
ocen krytyków
Zawrót głowy
powrót do forum filmu Zawrót głowy
ocenił(a) film na 9
tomasz_user

Pewnie, już od dawna chciałem go sobie odświeżyć :)

_GF_

a ja zobaczyć po raz pierwszy

użytkownik usunięty
tomasz_user

Widzę, że nie tylko ja będę dzisiaj oglądał :)

ocenił(a) film na 7

Ja również zamierzam zapoznać się dzisiaj z tym obrazem.

CRANK

Hej, zapraszam do zagłosowania w ankiecie na najlepszy film Hitchcocka na moim blogu: http://www.filmweb.pl/user/camillo_kp/blog/550926
Będę wdzięczny:)

ocenił(a) film na 9

Nie :P

wiem, ze za krotki, ale taki wlasnie ma byc

ocenił(a) film na 7
xmrrx

Jak wrażenia? Mi niestety średnio przypadł do gustu. Ciekawa historia, ale przewidywalna. Może nie od początku do końca, ale wiele elementów intrygi rozszyfrowałem dużo wcześniej niż główny bohater.
Muszę się przespać i dopiero wtedy postaram się ocenić subiektywnie film.

ocenił(a) film na 9
CRANK

Mnie za pierwszym razem film po prostu powalił i wystawiłem bez najmniejszych wątpliwości 10-tkę. Teraz było nieco gorzej i szczerze mówiąc zastanawiam się nad oceną o jeden punkt niższą. Bo, jak wiadomo prawdziwe arcydzieło musi zachwycać za każdym razem.

CRANK

Znaczy: bardzo przenikliwy z ciebie kolo. (John "Scottie" Ferguson ewidentnie taki nie byl. Byl co najwyzej przenikliwy. No coz, nie kazdemu jest dane...)

Mr_Pomeron

ja dam 9. jak John Ferguson miał ten sen to aż mnie ciarki przeszły. dla mnie najlepszy po Psychozie film Hitchcooka.

CRANK

Pamiętaj o tym, że od powstania filmu minęło wiele lat i wiele filmów powielało pomysły wzięte z Vertigo, a Ty być może oglądając te filmy miałeś łatwiej by domyśleć się wszystkiego.

ocenił(a) film na 8
tomasz_user

a czy sama intryga nie wydała wam się przekombinowana, nierealna?

None200

trochę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones