PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1323}

Zawrót głowy

Vertigo
7,7 38 094
oceny
7,7 10 1 38094
8,4 38
ocen krytyków
Zawrót głowy
powrót do forum filmu Zawrót głowy

bez sensu

ocenił(a) film na 8

bardzo mnie zawiudl ten film.fabula jest pelna nielogicznosci i sprzecznosci.najwieksza zaleta tego filmu jest uroda kim novak(na marginesie lepiej wyglada w ciemnych wlosach).na poczatku mnie wciagnal bo nie znalem koncuwki ktura jest tak bezsensowna i beznadziejna ze psuje caly film.okazuje sie ze cala ciekawa intryga byla fikcja,kim nie miala wcale sklonnosci samobujczych,nie byla oblakana.a to mi sie najbardziej podobalo w tym filmie.jak mozna az tak polozyc film po tak dobrym poczatku.!zakonczenie zupelnie pozbawione sensu.zawiodlem sie.5/10.

blandest

"fabula jest pelna nielogicznosci i sprzecznosci"


przykłady prosze

Leon_B_Fink

czego ty tam nie zrozumiałeś? wszystko na tacy podane miałeś -9/10

ocenił(a) film na 8
blandest

jak ktos sadzi takie byki to sie nie dziwie ze sie "ZAWIUDL" na takim filmie... wiecej sie nie PRUBOJ wysilac umyslowo i obejrzyj bolka i lolka

ocenił(a) film na 8
blandest

Genialna, logiczna intryga. Nie rozumiem co tu nielogicznego, a zakończenie również genialne i nie pozbawione sensu.

Lambro

W tym filmie wszystko jest klarowne i dopięte na ostatni guzik. A Kim Novak zdecydowanie lepiej wygląda w blond włosach.

ocenił(a) film na 7
Lambro

Mozesz mi wyjaśnić co jest genialnego w końcówce? Scena jest tak nielogiczna i bez sensu że aż muszę się doszukiwać drugiego dna którego nie znalazłem..

kaladann

typowe ujadanie gimbusa. a lekcje odrobione?

blandest

o już nie piętnujcie jego ortografii może ma dysleksję hehe tak to się chyba nazywa

vesco77

zawiudl, koncuwki, ktura, samobujczych, i wiele innych "bezogonków'. Po tym poznaje się, że ma się do czynienia z prawdziwym znawcą filmów... (czy ty w ogóle wiesz jak napisać na komputerze Ó? Podpowiem: wciskasz ALT i o. Powodzenia).

ocenił(a) film na 6
_Majka_

Już? No fajnie.... cieszy mnie, żeś się dowartościowała, dziewcynko!

ocenił(a) film na 9
Jimmy

Na początku zaznaczę, że nie chcę się czepiać filmu, który dla mnie jest rewelacyjny, jednak dobrze by było gdyby ktoś mnie "oświecił". Niezbyt umiem wytłumaczyć sobie samej jeden wątek: kiedy John widzi Madeleine w oknie hotelowym, po czym wchodzi do środka i dowiaduje się, że tak naprawdę tam jej nie było. Jak Elster mogła to zrobić? Czy mógłby ktoś mi to logicznie wytłumaczyć?

Lola119

Właścicielka hotelu, z tego co pamiętam, była akurat zajęta pielęgnacją kwiatów i być może nie zauważyła jak Madeleine po cichu wchodzi do środka. Są jeszcze inne opcje.

użytkownik usunięty
blandest

A ja myślałem ,że w 2006 roku nie było tyle prowokacji.
Ludzie ,daliście się zrobić w konia jakiemuś dzieciakowi ,który dostaje łomot w szkole i jeszcze ten temat odkopujecie?

właśnie sam go odkopałeś...



użytkownik usunięty
_Majka_

Poza tym to jest Dreszczowiec... W dreszczowcu zawsze występują sprzeczności i pewne rzeczy nie są wyjaśnione do końca.

ocenił(a) film na 9

W źle przemyślanym i nakręconym dreszczowcu- owszem. Pewne rzeczy nie muszą być do końca wyjaśnione, ale nie nielogiczne.

blandest

zanim zaczniesz pisac głupoty w internecie - SKOŃCZ PODSTAWÓWKE!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones