PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=392543}

Zbuntowany

The Rebel
6,5 216
ocen
6,5 10 1 216
Zbuntowany
powrót do forum filmu Zbuntowany

, reszta niestety nie bardzo na mnie zadzialala. Choc lubie takie gatunki, to jednak ta produkcja nie przekonala mnie do siebie, a to chyba z tego powodu, iz nazbyt usilnie probowano zrobic z niej produkcje mieszana. Wyszczegolnie np. koniec filmu, gdy obie postaci wracaja do wybitej wioski. Aktorstwem sie tu nie popisano, aczkolwiek ja zwracam uwage na takie mankamenty niestety. Tak samo jak z epitetem milosnym w charakterze hollywodzkim troszke przesadzono. Mimo to film ciekawy i chyba do polecenia :) Zalezy, kto co lubi i na co zwraca uwage...

ocenił(a) film na 7
tomie_2

Epitet milosny:)? Wyjasnij mi co to:) Watek milosny jak dla mnie stanowil mile urozmaicenie tego obrazu, czulo sie te chemie bohaterow a wokol zawierucha wojenna:) Piekna muzyka, swietne zdjecia, sceny sztuk walki niezwykle widowiskowe w granicach tolerancji, dobre kino akcji z nuta romansu, rzeczywiscie oglada sie jednym tchem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones