PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=392543}

Zbuntowany

The Rebel
6,5 216
ocen
6,5 10 1 216
Zbuntowany
powrót do forum filmu Zbuntowany

Zaskakująco dobry

użytkownik usunięty

Nic nie wiedząc o obrazie bazując jedynie na upodobaniu do Azjatyckiego Kina Obejrzałem film z lekkimi obawami.. Ale nie zawiodłem się pod żadnym względem ciekawa Historyjka ładne scenerie i naprawdę profesjonalnie zrobione Walki pozwalają na oglądnięcie obrazu jednym Tchem..... Widzowie lubiący film akcji z elementami miłosnymi będą zachwyceni....Nieznany Hit

ocenił(a) film na 8

Film ma elementy kina hollywoodzkiego ale jest przy tym orginalny i wymaga od widza uważnego śledzenia przebiegu całej historii. Sceny w których pokazano bardzo widowiskowe pojedynki także zasługują na pochwałe, bo są naprawdę dobre. Muzyka przypomina mi tą z filmów produkcji USA w latach 90 tych, ale jest ok.
Nie miałem pojęcia czego sie spodziewać po tym filmie(produkcja Wietnam) i prawdę mówiąc(jak piszesz) nie zawiodłem się. Myśle że nie jeden zachodzi reżyser chciałby nakręcić taki dobry film. 8/10.

ocenił(a) film na 8
piotrja6

Ciekawe czy Kondory Wscchodu z Sammo Hungiem ,też by Ci się podobał jak lubisz takie klimaty. Ja ją obejrzałem kilkadziesiąt razy . Wybija się tam rewelacyjnie dobrana muzyka do scen. Dużo później dowiedziałem się, że ten film między innymi za to dostał sporo nagród.
W każdym razie jeśli nie widziałeś to polecam.

ocenił(a) film na 8
romek_krakow

Dzięki za info :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones